فاجعه دی: اینورترهای نیروگاه بالکن باید خاموش شوند

کالای اصلی:

حتی اگر حفاظت NA به دلیل از دست رفتن رله با استاندارد آلمان مطابقت نداشته باشد، اینورترهای Deye خطرناک نیستند. مطالعات نشان داده است که. میکروکنترلرها جریان جریان را سریعتر از حد مورد نیاز قطع می کنند. با این وجود، آنها هستند گواهینامه ها نامعتبر است و فعالیت آن در آلمان مجاز نیست. باید دید که آیا راه حل مقاوم سازی رایگان Deye نتیجه ای به همراه خواهد داشت یا خیر. Deye مایل است این مورد را توسط مرجع صدور گواهینامه بررسی کند. همه چیز هنوز در هواست.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع این مقام می تواند تأیید کند که دستگاه هایی که از بازار خارج شده اند در یک آزمایش تصادفی بدون رله مورد نیاز در آلمان در گردش هستند. احتمالا تحقیقاتی وجود داشت که این ظن را ثابت کرد. بنابراین مقام باید کارکرد چنین وسایلی را ممنوع کند. فروشنده شما می تواند به زودی در این مورد به شما اطلاع دهدکه او باید نیروگاه بالکن خود را از شبکه خارج کنید.

بر این اساس، آژانس شبکه فدرال می گوید که اینورترهای آسیب دیده از Deye بدون حفاظت NA مطابق با استاندارد ممکن است دیگر در شبکه برق کار نکند. در 14 جولای، آژانس شبکه فدرال از سازنده چینی خواست تا به خریداران اطلاع دهد. صاحبان اینورترهای آسیب دیده بدون حفاظت NA دیگر نباید از آنها استفاده کنند.

همه کسانی که یک نیروگاه بالکن خریداری کرده اند حتی نمی دانند که کدام اینورتر در آنجا استفاده می شود. بر این اساس، کل موضوع معیوب اینورترهای Deye می توانست به سادگی توسط بسیاری از افراد به طور کامل عبور کند. به گفته هیز دقیقاً به همین دلیل است که آژانس شبکه فدرال باید سازنده چینی Deye این درخواست را کرد دارند، همه خریداران در مورد حفاظت از دست رفته NA طبق استاندارد VDE-AR-N 4105 خبر دادن.

به روز شده در 21 ژوئیه 2023: دی تایید کرده است به heise که اینورترهای آسیب دیده برای نیروگاه های بالکن باید از شبکه خارج شوندمطابق با درخواست آژانس شبکه فدرال. این اساساً به معنای تمام اینورترهای Deye برای نیروگاه های بالکن است. آنها در حال کار بر روی یک راه حل با رله مقاوم سازی هستند. برای این منظور، آنها با نهادهای صدور گواهینامه TÜV و Intertek در تماس هستند. برای مشتریان Deye بدتر از این نمی شود. در اینجا می توانید رله مقاوم سازی را از Deye سفارش دهید.

اگر اخیراً یک نیروگاه برق بالکن خریداری کرده اید، ممکن است با یک رسوایی واقعی روبرو شوید. شرکت چینی Deye یک رله مربوط به ایمنی را که در آلمان اجباری است به ابتکار خود حذف کرد، اما به استفاده از گواهینامه با رله ادامه داد. آژانس شبکه فدرال مجوز بهره برداری را پس گرفته است و Deye از مشتریان می خواهد تا نیروگاه برق بالکن خود را تا زمان یافتن راه حلی از شبکه خارج کنند.

به گفته آژانس شبکه فدرال، Deye باید به مشتریان اطلاع دهد

این چیزی است که باید در مورد نیروگاه های بالکن بدانید:

آیا اینورترهای Deye خطرناک هستند؟