غیرفعال کردن Google SafeSearch: به این صورت به طور دائم کار می کند

نحوه تنظیم کنترل‌های والدین در اندروید را با ما بخوانید.

گالری عکس را شروع کنید(6 عکس)

اگر شما به عنوان والدین می خواهید از دستکاری فرزندانتان در تنظیمات و خاموش کردن Google SafeSearch خود به خود جلوگیری کنید، می توانید این کار را انجام دهید. تنظیمات SafeSearch را قفل کنید مجوز. برای انجام این کار، “Block SafeSearch” را در تنظیمات انتخاب کنید. توجه داشته باشید که حذف کوکی ها در مرورگر شما ممکن است تنظیمات جستجوی ایمن شما را نیز حذف کند. اگر می‌خواهید دوباره Google SafeSearch را خاموش کنید، تنظیمات مربوطه را همانطور که در بالا توضیح داده شد حذف کنید. توجه داشته باشید که فقط می‌توانید با حساب Google که قبلاً SafeSearch را با آن مسدود کرده‌اید، تنظیمات را انجام دهید.

با SafeSearch، گوگل سرویس خود را در موتور جستجوی خود ایجاد کرده است که از محتوای نامناسب مانند تصاویر توهین آمیز در جستجو جلوگیری می کند. اگر می‌خواهید این فیلتر امنیتی را خاموش کنید، می‌توانید Google SafeSearch را غیرفعال کنید.

مستقیماً به تنظیمات SafeSearch بروید

SafeSearch همچنین می تواند در اندروید غیرفعال یا فعال شود.

  1. برای انجام این کار، برنامه Google را باز کنید.
  2. تنظیمات آنجا را از طریق سه نوار انتخاب کنید و تنظیمات “Accounts & Privacy” را فراخوانی کنید.
  3. در اینجا گزینه های «فیلتر جستجوی ایمن» را در قسمت پایین پیدا خواهید کرد.

اگر می‌خواهید Google SafeSearch را در رایانه شخصی غیرفعال کنید، به این صورت عمل می‌کند:

  1. تنظیمات جستجوی گوگل را فراخوانی می کند. می توانید از طریق دکمه “تنظیمات” در صفحه اصلی Google به آنها دسترسی پیدا کنید.
  2. سپس کنترل می کندتنظیمات جستجو“در.
  3. در اینجا بخش SafeSearch Filters را خواهید دید.
  4. اگر می‌خواهید از نمایش تصاویر و پیوندهای بالقوه نامناسب در جستجوهای Google جلوگیری کنید، کادر زیر «فعال کردن جستجوی ایمن» را علامت بزنید.
  5. اگر می خواهید فیلتر جستجو را خاموش کنید، قلاب را برمی دارد.

نسخه:1.0

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر


منبع

گوگل به شدت کنترل های والدین را اعمال می کند. اگر فوراً به دنبال محتوای صریح هستید، می‌توانید از Bing یا DuckDuckGo نیز برای دریافت نتایج جستجوی جایگزین استفاده کنید.

گوگل را به آلمانی تغییر دهید – این کار به این صورت انجام می شود

Google SafeSearch را خاموش کنید

خود گوگل بیان می‌کند که اگرچه فیلتر جستجوی ایمن Google “100% دقیق” نیست، اما همچنان یک روش موثر برای حذف محتوای بزرگسالان از نتایج جستجوی Google است. این فیلتر فقط برای جستجوی گوگل کار می کند. گوگل هیچ تاثیری بر محتوای صریح وب سایت ها ندارد.

در iPhone یا iPad می توانید از طریق نماد چرخ دنده به تنظیمات دسترسی پیدا کنید. در اینجا «هوشمند» یا «سخت» را برای جستجوی بزرگسالان انتخاب می‌کنید.

یک اطلاعیه: با به روز رسانی از اوایل سال 2023، گوگل همچنین قوانین سخت گیرانه تری را برای کاربرانی که SafeSearch را خاموش کرده اند، معرفی می کند. به این ترتیب تصاویر واضح در جستجوی گوگل نیز به صورت خودکار به صورت بسیار مبهم برای این کاربران نمایش داده می شود. تنها زمانی که به محتوا نگاه می کنید نسخه صحیح را می بینید. همچنین می‌توان این تنظیم را برای همه کاربران 18 ساله و بالاتر Google خاموش کرد. برای انجام این کار، سن مربوطه باید در اکانت گوگل (منبع: گوگل) مشخص شود.

Google SafeSearch را راه اندازی کنید