عملکرد جدید نظم را تضمین می کند

را ویژگی جدید WhatsApp اختیاری است. لازم نیست آن را فعال کنید زیرا افرادی نیز هستند که به طور مرتب از شماره های ناشناس تماس دریافت می کنند. به عنوان مثال در زندگی تجاری، اگر فرصتی برای برقراری ارتباط از طریق واتس اپ ایجاد کنید، که اکنون بسیاری از افراد در حال انجام آن هستند. دقیقا مشخص نیست که این ویژگی جدید چه زمانی معرفی خواهد شد.

بستر، زمینه:اندروید

واتس اپ به زودی می تواند تماس گیرندگان ناشناس را مسدود کند

در واتس اپ گزینه های زیادی برای مسدود کردن مخاطبین یا چت هایی که اعصاب شما را به هم می ریزند، دارید. اما هنوز یک ویژگی وجود دارد که می توانید از آن برای مسدود کردن شماره های ناشناس استفاده کنید. تا به حال، هر کسی می توانست از یک شماره ناشناس با شما تماس بگیرد، اگر شماره شما را می دانست. این می تواند در برخی موارد واقعا آزاردهنده باشد. واتس اپ به آن پایان می دهد. تابعی قرار است به زودی معرفی شود که با آن شما تماس های شماره های ناشناس را به طور کامل مسدود کنید می تواند (منبع: WABetaInfo).

نسخه:2.22.13.77

اما یک استثنا کوچک وجود دارد. تماس گیرندگان ناشناس همچنان ادامه خواهند داشت در گزارش تماس و اعلان ها نمایش داده می شود. اما اگر مدام با شما تماس بگیرند دیگر مزاحم نخواهید شد زیرا شما حتی مستقیماً متوجه آن نمی شوید. اگر فردی با او تماس بگیرد که شماره جدیدی به او داده شده است که بعداً می خواهید آن را ذخیره کنید، این سازش خوبی است. به این ترتیب شما به طور کامل خود را منزوی نمی کنید و انعطاف پذیر باقی می ماند.

مجوز:نرم افزار رایگان

زبان ها:آلمانی

اینها بهترین جایگزین های واتس اپ هستند:

واتس اپ ویژگی های جدید وضعیت را باز می کند

واتس اپ اخیراً پنج ویژگی وضعیت جدید را منتشر کرده است که گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال، می توانید تعیین کنید چه کسی می تواند وضعیت شما را ببیند یا به سادگی یک وضعیت صوتی را ضبط کند. سپس دوستان و خانواده شما می توانند مستقیماً با یک ایموجی پاسخ دهند. WhatsApp همیشه در حال اضافه کردن ویژگی های جدید است.منبع

WhatsApp به طور مرتب با ویژگی های جدید به روز می شود. پیام رسان معمولا به درستی ارتقا می یابد و امکانات بیشتری ایجاد می کند. این بار، واتس اپ روی ویژگی جدیدی کار می کند که مسدود کردن مخاطبین ناخواسته را برای شما آسان تر می کند.