عملکرد جدید مشکل آزاردهنده را حل می کند – اما نه برای همه

با گذشت زمان، گوگل ویژگی هایی را برای یوتیوب معرفی کرده است که برای مشترکین حق بیمه رزرو شده است. اخیراً نیز اقداماتی علیه کاربرانی که از مسدودکننده تبلیغات در این پلتفرم استفاده می‌کنند، افزایش یافته است. در موارد شدید، یوتیوب حتی می خواهد از پخش ویدیو به طور کامل جلوگیری کند.

زبان ها:آلمانی

یوتیوب ویژگی صفحه قفل را آزمایش می کند

هر کسی که از یوتیوب در حالت تمام صفحه استفاده می کند، مشکل را به خوبی می داند. ضربه زدن تصادفی با دست یا ماوس باعث می شود ویدیو به طور تصادفی متوقف شد تبدیل می شود. اکنون یوتیوب نیز مشکل کوچک اما آزار دهنده را تشخیص داده است. به عنوان اپراتور این پلتفرم، گوگل در حال حاضر در حال آزمایش عملکرد صفحه قفل جدید است که دقیقاً از این شکستگی ها جلوگیری می کند.

طبق گزارش‌ها، یوتیوب در حال آزمایش این عملکرد تا پایان ماه جولای و قبل از آن است به طور کلی برای مشتریان ممتاز معرفی شده است تبدیل می شود. سپس در برنامه های اندروید و iOS در دسترس است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا مقدمه ای برای دسکتاپ نیز برنامه ریزی شده است یا خیر.

با این حال، یک نکته مهم وجود دارد: به نظر می رسد که یوتیوب نمی خواهد این عملکرد را که در واقع بسیار مفید است، در دسترس همه دو میلیارد کاربر خود قرار دهد. باید فقط مشتریان پرداختی YouTube Premium لذت ببرید. تعداد مشترکین پریمیوم YouTube در حال حاضر حدود 80 میلیون نفر است.

اگر صفحه قفل در حالت تمام صفحه فعال شود، یک انعام دیگر منجر به استراحت نمی شود. این عملکرد را می توان از طریق نماد چرخ دنده در پخش کننده ویدیو فعال و بعداً غیرفعال کرد (منبع: TechCrunch).

هر آنچه که باید در مورد YouTube Premium در ویدیو بدانید:

صفحه قفل: دلیل جدید برای YouTube Premium

نسخه:متفاوت است

یوتیوب در حال حاضر در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که هدف آن حل یک مشکل رایج است. در نمای تمام صفحه، صفحه را می توان برای جلوگیری از توقف ناخواسته ویدیو قفل کرد. با این حال، عملکرد مفید برای همه کاربران در دسترس نیست.