عملکرد جدید در واتس اپ: به این ترتیب مسنجر را فردی تر می کنید

دقیقاً مانند اینستاگرام و فیس بوک، واتس اپ هم اکنون آواتارهایی به سبک Bitmoji قابل تنظیم دارد. اولین دارندگان نسخه اندروید این پیام رسان می توانند آواتارهای جدید را در قالب یک بسته برچسب آزمایش کنند. همچنین می توانید آن را به عنوان عکس پروفایل تنظیم کنید.

واتس اپ: آواتارهای سبک بیتموجی در راهند

آواتارهای واتساپ می توانند به این صورت باشند:

ما نکات و ترفندهایی را در مورد WhatsApp برای شما در ویدیو جمع آوری کرده ایم:

آواتارهای جدید واتس اپ تاکنون فقط به صورت بتا هستند

آواتارها توسط اپراتور WhatsApp Meta ارائه شده است به عنوان بسته برچسب ارائه می شود. این به روشی بسیار شبیه به فیس بوک و اینستاگرام، پلتفرم های دیگر متا استفاده می شود. پیکربندی از طریق تنظیمات برنامه امکان پذیر است، یک آیتم منوی جدید به نام آواتار (منبع: WABetaInfo) وجود دارد.

در آخرین نسخه بتا واتس اپ برای اندروید قرار دارند آواتارهای شبیه به بیتموجی ظاهر شد. کاربران می توانند آنها را از طریق تنظیمات مسنجر تنظیم کنند و سپس از آنها به عنوان استیکرهای شخصی سازی شده در چت ها استفاده کنند. همچنین گزینه تنظیم آواتار به عنوان عکس پروفایل در واتس اپ وجود دارد.

هنوز مشخص نیست که چه زمانی آواتارهای واتس اپ در دسترس همه کاربران قرار می گیرد. متا دارد تاریخ انتشار خاصی وجود ندارد ذکر شده، نه برای کاربران اندروید و نه برای دارندگان آیفون.منبع

از آنجایی که آواتارها تا کنون فقط در نسخه بتا WhatsApp ظاهر شده اند، هنوز هم ممکن است مشکلات جزئی با نمایشگر اینجا و آنجا وجود داشته باشد. اگر این عملکرد مورد استقبال کاربران قرار گیرد، می توان انتظار داشت که در آینده نزدیک در نسخه نهایی اپلیکیشن معرفی شود.

آواتارها را می توان به طور گسترده سفارشی کرد. از جمله اینکه کاربران می توانند رنگ پوست خود را تعیین کنند و آواتار را اصلاح کنید. مدل مو و روسری نیز یک موضوع نگرش است. سپس آواتار به عنوان یک برچسب شخصی در انواع مختلف در دسترس است.