اشعار موجود برای آهنگ ها در Apple Music به عنوان پایه ای عمل می کند. اما آیفون، آی‌پد و اپل تی‌وی تنها با ویژگی‌های جدید «Apple Music Sing» به یک دستگاه کارائوکه واقعی تبدیل می‌شوند که به عنوان مثال به کاربران اجازه می‌دهد تا بر میزان صدای آواز تأثیر بگذارند. در جزئیات، مشترکین Apple Music گزینه های زیر را دارند – به نقل از Apple:

  • آواز قابل تنظیم: کاربران اکنون بر لایه های آوازی آهنگ کنترل دارند. می‌توانید با صدای اصلی هنرمند آواز بخوانید، خواننده اصلی را بر عهده بگیرید، یا میلیون‌ها آهنگ از کاتالوگ Apple Music را ریمیکس کنید.
  • متن آهنگ در زمان واقعی: کاربران می توانند آهنگ های مورد علاقه خود را با اشعار متحرک که با ریتم آواز می رقصند بخوانند.
  • صدای پشت زمینه: ردیف های آوازی که به طور همزمان خوانده می شوند می توانند مستقل از آواز اصلی متحرک شوند تا کاربران بتوانند وکال ها را راحت تر دنبال کنند.
  • نمای دوتایی: چندین خواننده در دو طرف صفحه نمایش داده می‌شوند تا آهنگ‌های دو نفره یا آهنگ‌هایی با چندین خواننده را راحت‌تر بخوانند.
این چیزی است که Apple Music Sing به نظر می رسد. (منبع تصویر: اپل)

سیستم فعلی آیفون همچنین عملکردهای جدیدی را ارائه می دهد:

Apple TV: فقط مدل 2022 سازگار است

Apple Music چه چیزی را از دست داده است؟ سازنده اکنون به این سوال با عملکرد جدید “Apple Music Sing” پاسخ می دهد – به زبان ساده، الف ویژگی کارائوکه برای سرویس پخش موسیقی، دنیا منتظر آن بوده است (منبع: اپل).

Apple Music Sing: Karaoke برای iPhone، iPad و Apple TV 4K