سریال چهارشنبه در Vox تاریخ است. پخش کننده مایل است در ماه سپتامبر فضا را برای قالب های دیگر باز کند. مهم‌تر از همه، گزارش‌ها و مستندهایی مانند «در دنباله کلاهبرداران عشق» با بازی ایلکا بسین برای جذب تماشاگران در مقابل تلویزیون است. دور جدید مذاکرات نیز در راه است.

واکس

Vox on Wednesday: گزارش به جای سریال

تا کنون، هر کسی که چهارشنبه‌ها Vox را روشن می‌کند، عمدتاً با قالب‌های تخیلی که از خانه خود RTL + آمده است، ارائه شده است. با سریال هایی مانند «میبرگر – در سر مجرم»، «دنیای تونی» یا «فریدمن ویر» ظاهرا به موفقیت مورد نظر نرسید. سهم بازار در گروه هدف مربوطه تک رقمی است، تنها فیلم «چون ما قهرمان هستیم» توانست بینندگان بیشتری را برای کوک کردن ترغیب کند.

در پایان سپتامبر، Vox به اطراف و فرمت های دیگر را چهارشنبه ها می آورد. گزارش ها و مستندها از 28 سپتامبر در کانون توجه قرار دارند. با «در مسیر کلاهبرداران عشق» با ایلکا بسین شروع می‌شود که خودش قربانی کلاهبرداران عاشقانه شده است. استندآپ کمدین که قبلاً با نام سیندی فون مارزان شناخته می شد، با افراد آسیب دیده ملاقات می کند و سعی می کند عاملان را ردیابی کند. این فرمت توسط RTL Studios تولید شده است.

بلافاصله پس از گزارش با الف می رود دور به عنوان یک Vox ویژه صحبت کنید به علاوه. ایلکا بسین تعدیل می کند و با یک افسر پلیس و یک متخصص فناوری اطلاعات در مورد سرقت هویت در مورد کلاهبرداری عاشقانه صحبت می کند (منبع: DWDL).

پیشنهادات پخش جریانی زیادی وجود دارد، اما تفاوت آنها چگونه است؟

مجموعه مستند جدید “Vox Inside” آغاز می شود

از اوایل اکتبر یکی با “Vox Inside” شروع می شود. سری جدید مستند با موضوعات مختلف چهار شماره با عناوینی مانند «سرقت هویت در شبکه» و «عضلات به هر قیمتی» برنامه ریزی شده است. به گفته Vox، موضوعاتی که “می تواند بر هر کسی تاثیر بگذارد” باید برجسته شوند.

نسخه جدید در نوامبر دنبال می شود مستند علمی «همه چیز در ذهن تو با نورا تشیرنر» که در آن این بازیگر می خواهد عملکرد شناختی خود را بهبود بخشد.