عصا را در هاگوارتز Legacy انتخاب کنید و همه دستگیره ها را پیدا کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع به منظور سفارشی کردن چوب دستی خود علاوه بر این، می توانید در طول بازی به طور کلی 42 دسته دسته را پیدا کنید. به محض اینکه تعدادی را پیدا کردید، می‌توانید این موارد را در منوی تجهیزات در سمت چپ از طریق شکاف مربوطه انتخاب کنید.

بستر، زمینه:Windows PC، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox Series X

چه زمانی می توانید عصای خود را انتخاب کنید؟

می توانید در گالری ما مشاهده کنید که همه دسته های چوب جادویی چگونه هستند:

شما می توانید در Ollivander از بین انواع سبک های عصا، گونه های چوبی و هسته های چوب دستی انتخاب کنید. تفاوت ها زیبایی هستند، اما هیچ تفاوتی در گیم پلی ارائه نمی دهند. لیست زیر تمامی گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید کارکنان مناسب خود را پیدا کنید.

سبک های عصا

هسته های عصایی

انواع چوب

طول

انعطاف پذیری

همه 42 دسته عصا را پیدا کنید

در طول ماموریت های داستانی میراث هاگوارتز، چوب دستی خود را به طور خودکار دریافت خواهید کرد. در حال حاضر در اولین روز خود در هاگوارتز در سطح 2 از دهکده نزدیک مدرسه در طول ماموریت “به هاگزمید خوش آمدید” بازدید خواهید کرد.

زبان ها:انگلیسی آلمانی

در میراث هاگوارتز شما می توانید چوب دستی خود را بسازید و انتخاب کنید. شما از لیستی از مواد مختلف، سبک ها و انواع چوب انتخاب می کنید تا چوب دستی خود را بسازید. در اینجا همه گزینه ها را به شما نشان می دهیم و همچنین می توانید تمام دسته های عصا را پیدا کنید.

میراث هاگوارتز