طرفداران با نینتندو سوییچ می توانند یک ماجراجویی جدید پوکمون را تجربه کنند. متأسفانه نه تنها هیولاهای جیبی در چمن های بلند نسخه های Crimson & Purpur کمین کرده اند، بلکه مشکلات فنی بی شماری نیز وجود دارد. برخی از طرفداران آن را با طنز می گیرند در حالی که برخی دیگر عصبانی می شوند.

Pokémon Legends: Arceus

طرفداران فقط می توانند به Pokémon Crimson & Crimson بخندند

Pokémon Crimson & Crimson شروع سختی داشت. مدت کوتاهی پس از انتشار، ویدئوها و تصاویری که مشکلات فنی فراوان RPG را نشان می دهد در همه جا ظاهر می شود. علاوه بر این، انتقادات زیادی به ژنرال وارد است کیفیت فنی

شکایات در پلتفرم های Reddit و Twitter متمرکز شده است. پس از همه، برخی از نتیجه اشکالات و اشکالات در ویدیوهای خنده دار برای بقیه بازیکنان وجود دارد. از مربیان شیاطین گرفته تا عجیب‌ترین صحنه‌ها، واقعاً همه چیز را دارد:

بازی جدید پوکمون ظاهر خوبی ندارد و لکنت دارد

متاسفانه، فاجعه فنی بازی های جدید پوکمون همیشه خنده دار نیست. فقط اونها عملکرد و گرافیک این بازی چیزهای زیادی را برای دلخواه باقی می گذارد، همانطور که توسط فیلم ها و تصاویر طرفداران گواه است. بافت ساختمان ها بیشتر یادآور یک بازی در پلی استیشن 2 است. علاوه بر این، تاخیرهای مکرر و نرخ فریم زیرزمینی وجود دارد. به گفته طرفداران، برخی از انیمیشن ها نیز ارزان به نظر می رسند.

علیرغم انتقادها: پوکمون همچنان موفق است

پوکمون جدید حتی قبل از عرضه رسمی بحث هایی را ایجاد کرده است. هیولاهای جیبی افسانه ای جدید به ویژه بحث برانگیز بودند. هر دو نه تنها به عنوان مبارز در Crimson & Crimson، بلکه همچنین به عنوان مبارز عمل می کنند به عنوان پایگاه سیار. برای بسیاری از طرفداران، این کمی تحقیرکننده است.

با این حال، به نظر نمی رسد که انتقاد طرفداران واقعاً به موفقیت Pokémon Crimson & Crimson لطمه ای وارد کند. ارقام فروش از بریتانیا نشان می دهد که نسخه های جدید موفق ترین راه اندازی بازی سال (منبع: gamesindustry.biz).

تریلر بازی Pokémon Crimson & Crimson را اینجا ببینید:

Pokémon Crimson & Crimson: به منطقه Paldea خوش آمدید!

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.