طرفداران نینتندو 23000 دلار خرج می کنند27 مارس روز سیاه برای طرفداران نینتندو است! از این تاریخ دیگر امکان خرید بازی از طریق Nintendo 3DS و Nintendo Wii U eShop وجود نخواهد داشت. این شرایط یک یوتیوبر را وادار به خرید تمام بازی های موجود در فروشگاه کرده است.

eShop در 27 مارس به پایان می رسد

تقریباً وقتش است! نینتندو بالاخره Wii U و Nintendo 3DS را پشت سر گذاشت و دسترسی به فروشگاه دیجیتال را که با نام eShop نیز شناخته می شود، می بندد.

پس چه کسی از آن 27 مارس 2023 اگر می خواهید بازی را از طریق Nintendo 3DS یا Wii U خود خریداری کنید، در آینده باید از نسخه های فیزیکی استفاده کنید.

با این کار، بازی های متعددی به نیروانای دیجیتال مهاجرت می کنند! از جمله این موارد می توان به Excitebike، Kid Icarus و Kirby’s Adventure اشاره کرد.

مروری دقیق بر کدام بازی ها به زودی برای همیشه ناپدید می شوند، در اینجا یافت می شود:

YouTuber کل eShop را خالی می خرد

از آنجایی که سالگرد مرگ Wii U و 3DS برای مدت طولانی شناخته شده است، Jirard ‘The Completionist’ Khalil یوتیوبر مدتی پیش وظیفه بزرگی را بر عهده گرفت: او می خواست تک تک بازی های 3DS و Wii U را در فروشگاه الکترونیکی بخرد!

این هدف را دارد کلکسیونر جاه طلب اکنون رسیده است!

در پایان لیست خرید او شامل 866 بازی Wii U و 1547 بازی برای Nintendo 3DS بود. برای آن خلیل مجبور شد رقم خیره کننده 22791 دلار را روی میز دیجیتال قرار داد – که معادل کمی بیش از 21000 یورو است.

با این حال، خلیل بازی‌ها را به یکباره نمی‌خرید، بلکه در جزئیات کار پر زحمت بود و با استفاده از 464 کارت eShop. eShop فقط تا 250 دلار آمریکا قابل بارگیری است، به همین دلیل است که فرآیند خرید هزینه زیادی دارد.

البته خلیل هم تمام تعهد را دارد ضبط شده در یک ویدیو:

راستی: بسیاری از بازی ها در حال حاضر به شدت در فروشگاه الکترونیکی کاهش یافته اند! بنابراین نینتندو آخرین فروش خود را قبل از ناپدید شدن دو نوع eShop در عرض یک هفته برای همیشه برگزار می کند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع