طرفداران باید این تاریخ را اکنون به خاطر بسپارند


آوریل زمانی مورد هدف قرار گرفت، اما برای مدت طولانی مشخص نبود که Diablo 4 واقعاً چه زمانی ظاهر می شود. حالا سازندگان تاریخ را همراه با یک تریلر دیدنی منتشر کرده اند.

دیابلو 4

به روز رسانی 9 دسامبر 2022: تاریخ انتشار بازی Diablo 4 به تازگی فاش شده است. اکنون تاریخ رسمی مشخص است و نشت کاملاً درست نبود، اما بسیار نزدیک بود.

طرفداران سه سال منتظر اعلام رسمی بودند، اما اکنون رسمی شده است: بازی اکشن نقش آفرینی در تاریخ عرضه خواهد شد. 6 ژوئن 2023 و بلافاصله یک تریلر جدید وجود دارد:

Diablo IV – تریلر رسمی تاریخ انتشار | بازی های PS5 و PS4

کالای اصلی:

Diablo 4: Microsoft Store به طور تصادفی تاریخ انتشار

سال هاست که طرفداران منتظر بازی نقش آفرینی اکشن بعدی در سری افسانه ای Diablo هستند. تاریخ انتشار رسمی هنوز اعلام نشده است، اما فروشگاه مایکروسافت اکنون اعلام کرده است آشکار کردن، زمانی که Diablo 4 برای Xbox و PC منتشر می شود.

کاربر اینترنتی ALumia_Italia موفق به گرفتن اسکرین شات شد. در این یکی با آن است 5 ژوئن 2023 نه تنها می توانید تاریخ را ببینید، تصویر همچنین نشان می دهد که حجم دانلود 80 گیگابایت است.

اسکرین شات تاریخ 5 ژوئن 2023 را نشان می دهد. (منبع تصویر: Windows Central)

با توجه به سایت Windows Central، باید اطلاعات بیشتری در مورد بازی به عنوان بخشی از جوایز بازی 2022 وجود داشته باشد – همچنین ممکن است تاریخ لو رفتن به طور رسمی در آنجا تایید شود. با این حال، آنچه کاملاً مسلم است این است که آینده نسخه کلکسیونی ارائه خواهد شد، و پیش‌سفارش نیز باید امکان پذیر باشد، که به شما امکان دسترسی زودهنگام به نسخه بتای باز را می‌دهد.

این که آیا تاریخ فاش شده نیز انتشار برای پلی استیشن مطابقت ندارد.

در تریلر رسمی گیم پلی بازی می توانید نگاهی اجمالی به بازی آینده داشته باشید:

تریلر بازی Diablo 4: Gameplay

با Diablo 4، بلیزارد به اصول اولیه باز می گردد

بعد از اینکه بلیزارد با Diablo 3 به سمت مدرن تر رفت، Diablo 4 باید سالم باشد. مخلوط بودن. از یک سو، بازی باید به آنچه که فرنچایز را در وهله اول عالی کرده است، منعکس کند، از سوی دیگر، جهت گیری مجدد به سمت فضای گوتیک و سیستم های بازسازی شده باید حسی از مدرنیته را به ارمغان بیاورد. علاوه بر این، بلیزارد به دنیای باز برای Diablo 4 متکی است. با این حال، طرفداران قدیمی در اینجا شک دارند.منبع