طرفداران باید این تاریخ را اکنون به خاطر بسپارند

در تریلر رسمی گیم پلی بازی می توانید نگاهی اجمالی به بازی آینده داشته باشید:

کاربر اینترنتی ALumia_Italia موفق به گرفتن اسکرین شات شد. در این یکی با آن است 5 ژوئن 2023 نه تنها می توانید تاریخ را ببینید، تصویر همچنین نشان می دهد که حجم دانلود 80 گیگابایت است.

اسکرین شات تاریخ 5 ژوئن 2023 را نشان می دهد. (منبع تصویر: Windows Central)

کالای اصلی:

Diablo 4: Microsoft Store به طور تصادفی تاریخ انتشار

این که آیا تاریخ فاش شده نیز انتشار برای پلی استیشن مطابقت ندارد.

Diablo IV – تریلر رسمی تاریخ انتشار | بازی های PS5 و PS4

بعد از اینکه بلیزارد با Diablo 3 به سمت مدرن تر رفت، Diablo 4 باید سالم باشد. مخلوط بودن. از یک سو، بازی باید به آنچه که فرنچایز را در وهله اول عالی کرده است، منعکس کند، از سوی دیگر، جهت گیری مجدد به سمت فضای گوتیک و سیستم های بازسازی شده باید حسی از مدرنیته را به ارمغان بیاورد. علاوه بر این، بلیزارد به دنیای باز برای Diablo 4 متکی است. با این حال، طرفداران قدیمی در اینجا شک دارند.



منبع

با توجه به سایت Windows Central، باید اطلاعات بیشتری در مورد بازی به عنوان بخشی از جوایز بازی 2022 وجود داشته باشد – همچنین ممکن است تاریخ لو رفتن به طور رسمی در آنجا تایید شود. با این حال، آنچه کاملاً مسلم است این است که آینده نسخه کلکسیونی ارائه خواهد شد، و پیش‌سفارش نیز باید امکان پذیر باشد، که به شما امکان دسترسی زودهنگام به نسخه بتای باز را می‌دهد.

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

سال هاست که طرفداران منتظر بازی نقش آفرینی اکشن بعدی در سری افسانه ای Diablo هستند. تاریخ انتشار رسمی هنوز اعلام نشده است، اما فروشگاه مایکروسافت اکنون اعلام کرده است آشکار کردن، زمانی که Diablo 4 برای Xbox و PC منتشر می شود.

تریلر بازی Diablo 4: Gameplay

با Diablo 4، بلیزارد به اصول اولیه باز می گردد

زبان ها:انگلیسی آلمانی

آوریل زمانی مورد هدف قرار گرفت، اما برای مدت طولانی مشخص نبود که Diablo 4 واقعاً چه زمانی ظاهر می شود. حالا سازندگان تاریخ را همراه با یک تریلر دیدنی منتشر کرده اند.

دیابلو 4