طرفداران ایکس باکس می توانند خوشحال شوند: مایکروسافت برنامه های بزرگی برای آینده دارد

خود کنسول نیز باید بخشی از برنامه های مایکروسافت باشد عقب نمانید. به گفته فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، توسعه‌دهندگان می‌خواهند گیمرهایی را که با وصل بودن کنسول جلوی تلویزیون می‌نشینند، جذب کنند.

اینکه چگونه این عدد دقیقاً تفکیک شده است، از ارتباطات مشخص نیست.

تریلر گیم پلی بازی Starfield در نمایشگاه Xbox Showcase منتشر شد:

به روز رسانی از 13 ژوئن 2023:

گیمرهای دارای Xbox Series X|S روزهای سختی را سپری کردند. هیچ اثری از موفقیت های انحصاری بزرگ وجود نداشت و امیدهای زیادی مانند Redfall ناامید کننده بزرگی بود. با این حال، مایکروسافت در یک Game Showcase جدید، عضله ها و طرفداران خود را با تریلرهای جدید نشان داده است Fable، Starfield و موارد دیگر خوشحال آینده کنسول نیز باید تضمین شود.

این کنسول برای موفقیت کاری که مایکروسافت امروز انجام می دهد و آینده ایکس باکس بسیار مهم است. با این حال، او تنها تمرکز نیست. مایکروسافت همچنین می‌خواهد به بازیکنان اجازه دهد تصمیم بگیرند کجا قمار کنند (منبع: IGN). در راستای این نمایش وفاداری، مایکروسافت نسخه جدیدی از این کنسول را نیز معرفی کرده است که هدف آن رفع مشکل ذخیره سازی Xbox Series S است.منبع

برنامه های مایکروسافت برای ایکس باکس بسیار بلندپروازانه است. به عنوان بخشی از جشنواره بازی های تابستانی 2023، این شرکت اعلام کرد که در حال حاضر حدود 5000 بازی برای ایکس باکس در حال توسعه هستند:

مت بوتی، رئیس استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس، طی یک بحث میزگردی که بعد از این نمایشگاه برگزار می‌شود، نشان می‌دهد که تیمش به سمت چه چیزی کار می‌کنند: هدف این است که چهار بازی اول شخص در سال انتشار. بوتی همچنین اعتراف می کند که Xbox در سال گذشته دارای شکاف هایی بوده است.

اما اکنون شما به گوشه و کنار رفته اید. 2024 باید بازی های اول شخص را ارائه دهد “پس واقعا شروع کن”. او به طور خاص به Towerbone، Hellblade 2، Avowed، Flight Simulator 2024 و همچنین چند بازی مخفی که هنوز معرفی نشده اند اشاره می کند. (منبع: IGN).

پیام اصلی از 12 ژوئن 2023:

بسته‌بندی مایکروسافت: اینگونه باید با Xbox ادامه یابد

مایکروسافت آینده Xbox Series X|S را در جریان جشنواره بازی‌های تابستانی معرفی کرد. با این حال، سازنده کنسول نمی‌خواهد به واکنش‌های مثبت بسنده کند. تیم ایکس‌باکس یک هدف روشن در ذهن دارد و آن این است که دیگر هرگز بازی‌های طرفدارانش تمام نشود.

Xbox Series X

Starfield – تریلر گیم پلی

فیل اسپنسر به ایکس باکس پایبند است