طرح آیفون 14 65 گیگابایتی با قیمت مناسب

پیشنهاد با ترکیب گیگ – اگر قبلاً با Vodafone قرارداد اینترنتی دارید. سپس شما فقط 34.99 یورو در ماه پرداخت می کنید و در نهایت با قیمت موثر 6.62 یورو در ماه می شوید.

مشاهده پیشنهاد در Logitel

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

ویدئو: چگونه بفهمیم تعرفه ارزان است یا نه:

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • تعرفه: Vodafone Smart S
  • شبکه: وودافون
  • 65 گیگابایت حجم داده 5G (حداکثر 500 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • Gigakombi با عنوان: مشتریان شبکه ثابت Vodafone 5 یورو + 15 گیگابایت حجم داده اضافی در ماه صرفه جویی می کنند

اپل آیفون 14 با قرارداد: به همین دلیل معامله ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(هر ماه)
39.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
149 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
رایگان (از طریق بازپرداخت)
حمل دریایی
(یک بار)
4.99
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
1113.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
834.99 یورو
تعرفه هزینه موثر
(مجموع هزینه ها منهای ارزش دستگاه و پاداش)
278.76 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 11.62 یورو
به پیشنهاد در Logitel

که اپل آیفون 128 گیگابایت طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حدود 835 یورو (با احتساب حمل و نقل) قیمت دارد. اگر این مبلغ را از کل هزینه ها در حداقل دوره 24 ماهه قرارداد کم کنید، 278.76 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 11.62 یورو در ماه – قیمت بسیار پایین برای نرخ ثابت Allnet/SMS با حجم داده 65 گیگابایتی در شبکه Vodafone.

اگر قبلاً مشتری تلفن ثابت Vodafone هستید، می توانید از آن استفاده کنید ترکیب گیگ از نو 5 یورو در ماه پس انداز کنید و 15 گیگابایت داده اضافی دریافت می کند – در مجموع 80 گیگابایت. جوانان زیر 28 سال 15 گیگابایت اضافی دریافت کنید، که به شما حجم عظیم 95 گیگابایت داده می دهد.

مشاهده پیشنهاد در Logitel

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.منبع

محتوای خارجی قابل نمایش نیست.

آخرین نسل آیفون، آیفون 14، تنها کمتر از نیم سال است که در دسترس است. البته، در حال حاضر قراردادهای تلفن همراه خوبی با گوشی هوشمند جدید اپل وجود دارد. در Logitel شما در حال حاضر بهترین پیشنهاد ریاضی را با آیفون 14 در بسته با تعرفه 65 گیگابایت در شبکه Vodafone دریافت می کنید.

لاجیتل: آیفون 14 با تعرفه 50 گیگابایتی با قیمت مناسب

لاجیتل در حال حاضر بهترین قیمت موثر را در مقایسه با سایر پیشنهادات جدیدترین آیفون برای شما به ارمغان می آورد. شما همین الان آیفون 14 را دریافت می کنید 39.99 یورو در ماه (مشاهده پیشنهاد در Logitel). علاوه بر این یک تعرفه بسیار قوی با وجود دارد حجم داده 65 گیگابایت در شبکه وودافون برای پرداخت اضافی و هزینه حمل و نقل، یک بار هزینه 153.99 یورو دریافت می شود. هزینه اتصال 39.99 یورو از طریق برنامه Vodafone بازپرداخت می شود و به طور خودکار با هزینه های تعرفه جبران می شود. آیفون جدید تا چند روز دیگر به دست شما خواهد رسید.