صف های طولانی برای گوشی جدید هواوی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

تاکنون هواوی میت 50 پرو فقط برای چین ارائه شده است و می تواند در آنجا با عملکردهایی مانند اتصال ماهواره ای که در آیفون 14 پرو نیز موجود است امتیاز کسب کند. با این حال، برخی از عملکردها از جمله مودم 5G از دست رفته است. برای این کار، هواوی دوباره یک پردازنده ویژه «Snapdragon 8+ Gen 1» از کوالکام دریافت کرده است که با مودم 4G کار می کند. با این حال، بدون خدمات گوگل، مودم 5G و سایر محدودیت‌ها، موفقیت فقط به چین محدود خواهد شد. در اروپا، هواوی همچنان مشکلاتی خواهد داشت. دیدن اینکه چگونه داستان بیشتر می شود، هیجان انگیز خواهد بود.

هواوی از زمان تحریم آمریکا برای بقا در بازار گوشی های هوشمند کار آسانی نداشته است. با این حال، این شرکت چینی هرگز تسلیم نشد و می تواند هر از گاهی موفقیت ها را جشن بگیرد. این همان چیزی است که در مورد گوشی هوشمند برتر هواوی میت 50 پرو که اخیراً معرفی شده است، اتفاق افتاد.

هواوی

گوشی هوشمند جدید هواوی باعث ایجاد صف های طولانی می شود

به روز رسانی از 03 اکتبر 2022: تلفن همراه هواوی نیز به آلمان می آید:

مقاله اصلی:

به ندرت پیش می‌آید که مردم برای خرید یک گوشی هوشمند جدید در مقابل مغازه‌ها صف بکشند. قبلاً در مورد محصولات اپل این امر کاملاً عادی بود، اما اکنون به یک امر نادر تبدیل شده است زیرا بسیاری ترجیح می دهند به صورت آنلاین سفارش دهند و اپل در دسترس بودن را بهبود بخشیده است تا مجبور نباشید ساعت ها جلوی فروشگاه اپل بایستید. برای هواوی میت 50 پرو انتظار احتمالاً دوباره ارزشش را دارد، همانطور که خود رئیس در Weibo به اشتراک گذاشت:

بسیاری از مردم در چین برای گوشی های هوشمند Mate 50 در صف ایستاده اند. (منبع تصویر: Weibo)

هواوی محصولات بیشتری را به آلمان می آورد:

موفقیت هواوی محدود به چین است

راه اندازی بازار بلافاصله آمد صف های طولانی مردم در مقابل چندین فروشگاه پرچمدار هوآوی در چینکه می خواستند یکی از برترین گوشی های هوشمند جدید را ایمن کنند. علاقه زیاد به گوشی های هوشمند احتمالاً خود هوآوی را شگفت زده کرده است، به طوری که اکنون تولید باید تسریع و افزایش یابد تا بتوان تقاضا را برآورده کرد. هواوی اخیراً با کاهش شدید آمار فروش دست و پنجه نرم کرده است. اینکه بتوانیم چنین موفقیتی را دوباره جشن بگیریم قطعا برای هواوی خوب است.