صحنه حذف شده به طور کامل پایان را بازنویسی می کند

اکثر طرفداران موافق هستند که جکسون تصمیم درستی در حذف دوئل سائورون از فیلم گرفت. کاربر مایکل ویر زیر ویدیوی Bagus Arda می نویسد که این ها هستند خویشتن داری – خودداری – پرهیز این است که هنوز هم فیلم ها را به یک شاهکار تبدیل می کند. دوئل نهایی با شخصیت شرور، که تقریباً در هر فیلم اکشن ضروری است، جالب به نظر می رسید، اما تا حدودی تأثیر و منحصر به فرد بودن داستان را از بین می برد.منبع

همه ارباب حلقه ها را دوست دارند. سه گانه فیلم های کارگردان پیتر جکسون هنوز هم یکی از بهترین سریال های فانتزی تمام دوران محسوب می شود. با این حال، یک صحنه حذف شده از نبرد نهایی پایان را کاملاً تغییر می داد.

ارباب حلقه ها: نبرد نهایی می توانست به این شکل باشد

طرفداران فیلم مطمئناً می دانند که آراگورن در واقع در مقابل دروازه سیاه در حال مبارزه با دوئل است. اما نه در برابر سائورون، بلکه در برابر یکی ترول زرهی. همانطور که در فیلم‌های جایزه فیلم مشاهده می‌شود، مدل CGI به‌طور غیر رسمی بر روی بدن سائورون قرار گرفت.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/01/2023 21:32

یوتیوبر باگوس آردا تمام صحنه های موجود از دوئل را گردآوری کرده است:

چرا آراگورن الان با ترول مبارزه می کند؟

یک صحنه حذف شده در اینجا نشان می دهد که سائورون در مقابل ارتش ارک خود ظاهر می شود. اول از همه، فرم درخشان الف او را می توان دید که در نهایت زره سیاهی که قبلاً در مقدمه سه گانه دیده شده بود، در اطراف آن بسته می شود. حتی یکی شد مبارزه کامل بین آراگورن و سائورون فیلمبرداری شد، که در آن آراگورن شمشیر خود را به سینه سائورون می زند. شرور که از این موضوع دلسرد نمی شود، می خواهد کار مرد را تمام کند، اما تنها با این واقعیت که یک حلقه در نهایت در گدازه کوه Doom غرق می شود، متوقف می شود.

The Lord of the Rings: The Return of the King داستان یک حلقه را به پایان می رساند. بر این اساس، فیلم هم کم ندارد. را رویارویی نهایی خیر و شر قبل از ثور سیاه در موردور اتفاق می افتد، جایی که شاه آراگورن و پیروانش با انبوهی از اورک ها روبرو می شوند. با این حال، نسخه اصلی فیلم دارای یک دوئل بسیار خاص بود: آراگورن در مقابل خود سائورون حاکم شرور.

سه گانه The Lord of the Rings: Extended Edition [4K Ultra-HD] [Blu-ray]

اما چرا سائورون وارد فیلم تمام شده نشد؟ توضیح ساده این است که این صحنه خیلی از کتاب اصلی فاصله می گرفت. از این گذشته، سائورون تمام قدرت خود را در رینگ قرار داد و می تواند در صورت از دست دادن آن دیگر شکل فیزیکی به خود نمی گیرند. جکسون همچنین در مورد اینکه چگونه مبارزه نقش فرودو و سم را که در واقع مسئول شکست نهایی سائورون هستند، کمرنگ کرد. نبرد آراگورن صرفاً یک انحراف ناامیدکننده برای خرید زمان بیشتر برای هابیت ها بود.