فراتر از گوجه فرنگی و دستمال توالت: Lidl همچنین به طور مرتب دستگاه های الکترونیکی را برای خانه های هوشمند از طریق برند Silvercrest خود ارائه می دهد. با این حال، برنامه مناسب دیگر در آینده کار نخواهد کرد. این تخفیف‌دهنده اکنون از مشتریان خود می‌خواهد که تغییر کنند.

Lidl

وقتی نام Silvercrest را می شنوید، اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند، Monsieur Cuisine – جایگزین معروف Thermomix Lidl است که در حال حاضر دوباره موجود است و تقریباً 1000 یورو کمتر از نسخه اصلی قیمت دارد. اما لیدل علاوه بر غذاساز هوشمند، محصولات خانه هوشمند را با برند Silvercrest نیز عرضه می کند. تا کنون، آنها با برنامه مناسب خانه هوشمند Silvercrest در حال اجرا بوده اند. خودشه 1.7.2023 اما همین

دستگاه‌های هوشمند Silvercrest: برنامه دیگر از جولای 2023 در دسترس نیست

از آن نقطه به بعد، برنامه خانه هوشمند Silvercrest دیگر در دسترس نیست بودن. توسعه بیشتر برنامه حتی در پایان نوامبر 2022 متوقف شد (منبع: Silvercrest). از کاربران خواسته می شود تا به معادل عملکردی دسترسی داشته باشند برای تغییر برنامه IP HomematicSilvercrest می گوید: “به بهره مندی از به روز رسانی ها و ادامه استفاده از سیستم ادامه دهید.”

عملی: یک نصب مجدد لازم نیست. در برنامه Homematic IP، نقطه دسترسی فقط باید دوباره اسکن شود و با فشار دادن یک دکمه تأیید شود. برای انجام این کار، کاربران باید دستورالعمل های موجود در برنامه را دنبال کنند. سپس تمام داده‌های نصب، دستگاه‌ها و تنظیمات باید در برنامه در دسترس باشند.

برنامه IP Homematic برای گوشی های هوشمند اندرویدی:

IP خانگی

برنامه IP Homematic برای آیفون:

IP خانگی

برنامه IP Homematic در یک نگاه:

Homenatic IP: ارائه برنامه

Lidl محصولات گرم کننده می فروشد

برای جریان فصل سرما Lidl در این هفته محصولات مناسبی را به فروش می رساند. از پتوهای برقی گرفته تا گرمکن پا تا پتوی گرم کن، بسیاری از محصولات موجود هستند که در جاهای دیگر به طور قابل توجهی گران‌تر هستند. برخی از قیمت ها تا 66 درصد کاهش یافته است. همه پیشنهادات را می توانید در نمای کلی ما پیدا کنید: در زمستان گرم بمانید: Lidl به زودی دستگاه های عالی برای روزهای سرد را به فروش خواهد رساند.