همانطور که انتظار می رفت، شیائومی دو تلفن همراه برتر خود یعنی شیائومی 13 و 13 پرو را خیلی زودتر از سال جاری معرفی خواهد کرد. علاوه بر تاریخ، این شرکت چینی قابلیتی را نیز اعلام کرد که از نسل گذشته کنار گذاشته شده بود. تصاویر تیزر نیز نشت قبلی را تایید می کنند.

شیائومی

شیائومی 13 و 13 پرو: ارائه در 1 دسامبر 2022

شیائومی در اواخر دسامبر سال گذشته از نسل دوازدهم گوشی های هوشمند برتر خود در چین رونمایی کرد. همانطور که قبلاً در شایعات شنیده شد، ارائه باید در اوایل سال جاری باشد. اکنون شیائومی به طور رسمی دقیقاً این را تأیید کرده است. در 1 دسامبر 2022 شیائومی 13 و 13 پرو به طور رسمی در چین معرفی خواهند شد.

شیائومی همچنین دو تیزر برای گوشی های هوشمند برتر جدید در Weibo منتشر کرده است. یک بار تصویر بالا با خطوط دو گوشی هوشمند. این امر طراحی زاویه‌دار آیفون ۱۳ شیائومی ۱۳ را تایید می‌کند، در حالی که گفته می‌شود شیائومی ۱۳ پرو همچنان از طراحی نمایشگر دو لبه متمایز برخوردار است. تیزر دوم واقعاً چیزی است، زیرا شیائومی آن را تأیید می کند گواهی IP68:

شیائومی 13 طبق IP68 ضد آب می شود. (منبع تصویر: شیائومی)

در واقع، شیائومی از گواهی IP برای پیشینیان خود استفاده نکرده است، که بسیاری حتی نمی دانستند. در واقع، فرض می شود که چنین گوشی های هوشمند گران قیمتی همگی به طور خودکار ضد آب هستند. بیشتر اوقات آنها هستند، اما شیائومی برای صرفه جویی در هزینه به سادگی از صدور گواهینامه صرف نظر کرد. بنابراین امنیت بیشتری با نسل جدید وجود دارد. در تصویر می توانید دوباره طراحی آیفون شیائومی 13 را به وضوح مشاهده کنید.

برای مقایسه: Xiaomi 12 Pro در ویدیو:

شیائومی 13 چه چیز دیگری ارائه می دهد

تصاویر همچنین تایید می‌کنند که گوشی‌های هوشمند شیائومی 13 به دوربین‌های لایکا مجهز هستند و بنابراین باید کیفیت تصویر خوب تا بسیار خوب را ارائه دهند. تلفن های همراه جدید نیز از نظر عملکرد کم نخواهند بود. اسنپدراگون 8 نسل 2 استفاده خواهد شد که جهشی بزرگ در عملکرد به ارمغان می آورد. عملکرد بهتر باید در اندروید 13 با MIUI 14 قابل توجه باشد. تمام جزئیات در تاریخ 1 دسامبر در دسترس خواهد بود. مثل همیشه، ارائه برای اروپا باید چند هفته بعد انجام شود.