با شیائومی 13 و شیائومی 13 پرو، شیائومی به زودی دو گوشی هوشمند رده بالای جدید را معرفی خواهد کرد که از نظر طراحی، عملکرد و ویژگی‌های بسیار زیاد هستند. حالا خود رئیس شیائومی حرفش را می زند و قبل از معرفی رسمی اعلامیه بزرگی می کند.

شیائومی

رئیس شیائومی: شیائومی 13 در عمر باتری آیفون 14 پرو مکس را شکست می دهد

با Xiaomi 13 و Xiaomi 13 Pro، عصر جدیدی برای این شرکت چینی آغاز می شود. در حالی که این شرکت توانست با Xiaomi 12 و 12 Pro روی موفقیت چند سال گذشته “استراحت” کند، تولید کننده گوشی های هوشمند باید محصولات قانع کننده ای را به بازار بازگرداند زیرا ارقام فروش در حال کاهش است. از قبل مشخص شده بود که این دو دستگاه به اسنپدراگون 8 نسل 2 سریع مجهز شده اند و شیائومی 13 طراحی آیفون ها را بر عهده گرفته است. اکنون رئیس شیائومی نیز اعلام کرده است که عمر باتری شیائومی 13 باید بالاتر از iPhone 14 Pro Max باشد (منبع: GizmoChina).

این یک امر بدیهی نیست، زیرا اگرچه اکثر تلفن های هوشمند اندرویدی باتری های بسیار بزرگتری نسبت به آیفون ها دارند، اما اپل همیشه با اقدامات زیادی موفق به طراحی کارآمد می شود تا زمان اجرا همچنان طولانی تر باشد. به گفته رئیس شیائومی، امسال باید متفاوت باشد. گفته می شود که شیائومی 13 معمولی آیفون 14 پرو مکس است به وضوح از نظر کارایی و عمر باتری آن را شکست داد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این واقعا درست است و نه تنها در شرایط خاص. در پایان، آنچه مهم است عمر باتری است که در زندگی واقعی به دست می آورید و نه تست های آزمایشگاهی. اما از آنجایی که این اعلامیه از سوی خود رئیس شیائومی منتشر شده است، همچنان وزن زیادی دارد.

برترین تلفن همراه فعلی شیائومی در این ویدیو ارائه شده است:

شیائومی 13 و 13 پرو به زودی معرفی می شوند

برای معرفی رسمی شیائومی 13 و شیائومی 13 پرو نیازی نیست خیلی بیشتر منتظر بمانیم. در تاریخ 1 دسامبر 2022، شیائومی این دو گوشی هوشمند و سایر محصولات را به طور رسمی در چین معرفی خواهد کرد. اجرای بین المللی معمولا چند ماه بعد دنبال می شود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.