در حالی که ما واقعاً آرزو می کنیم که شیائومی 12S Ultra را به آلمان بیاورد، احتمالاً از شیائومی 12T خوشحال خواهیم شد. این نسخه ارزان‌تر از شیائومی 12 معمولی است، اما در نسل جدید باید نسبت به نسل قبلی خود افزایش قابل توجهی داشته باشد. اکنون اولین مشخصات به بیرون درز کرده است. به عنوان مثال، مشخص شد که وجود دارد مدیاتک “Dimensity 8100 Ultra” به عنوان پردازنده استفاده می شود. این باید عملکرد بالایی داشته باشد، اما باید هزینه ها را در مقایسه با تراشه کوالکام کاهش دهد (منبع: Xiaomiui).

ما این گوشی هوشمند عالی شیائومی را دریافت نمی کنیم:

همانطور که یک دوربین می آید از سنسور معروف 108 مگاپیکسلی استفاده شده است، که قبلاً از بسیاری از تلفن های همراه شیائومی می شناسیم. باتری شیائومی 12T ناشناخته باقی مانده است. هیچ اطلاعاتی در مورد اندازه یا سرعت بارگذاری وجود ندارد. در مقایسه با Xiaomi 12T Pro، ممکن است در آنجا کمی پایین تر باشد. هر دو گوشی هوشمند همچنین نمی توانند ضد آب باشند. قیمت می تواند به نسبت پایین تر برای این باشد. این نیز ضروری است، زیرا تلفن های همراه شیائومی 12 نسبتاً گران بودند. و سری T از شیائومی در واقع ارزش مناسبی برای پول در کلاس بالا دارد.

این پردازنده مدیاتک در واقع هنوز وجود ندارد. شیائومی می تواند اولین سازنده ای باشد که از اینجا به آن دسترسی پیدا می کند. انتخاب صفحه نمایش نیز امیدوار کننده به نظر می رسد. Xiaomi 11T همچنان دارای یک پنل LCD 144 هرتزی بود. که گفته می شود شیائومی 12T دارای یک پنل OLED با فرکانس 120 هرتز است. این باید به طور قابل توجهی کیفیت نمایش را بهبود بخشد. نرخ تازه سازی کمی پایین تر نباید نقش مهمی ایفا کند.