شیائومی می تواند وسایل خود را جمع و جور کند: گوشی هوشمند جدید چین رکوردی را بر جای می گذارد

گاهی اوقات این کار باید خیلی سریع انجام شود و وقتی تلفن همراه بسیار کند بارگذاری می شود بسیار آزاردهنده است. با تولیدکنندگان چینی، شما اغلب از یک عملکرد شارژ سریع قوی برخوردار هستید، در حالی که سامسونگ و اپل در این زمینه تمایلی ندارند. شیائومی اخیراً ارتقاء یافته و یک شیائومی Redmi Note 12 Discovery Edition ارائه کرده است که باتری 4300 میلی آمپر ساعتی آن با 210 وات را می توان در عرض 9 دقیقه به طور کامل شارژ کرد. Realme فقط می تواند به این موضوع بخندد، زیرا GT 3 آینده باتری 4600 میلی آمپر ساعتی 240 وات را شارژ می کند در زمان مشابه می توانید مراحل بارگذاری را در ویدیو مشاهده کنید:

سازندگان چینی گوشی های هوشمند مانند شیائومی و ریلمی این فناوری را به گونه ای توسعه داده اند که نه تنها ایمن است بلکه بادوام نیز می باشد. در واقع این دو باتری هستند که همزمان به سرعت شارژ می شوند. در نتیجه شارژ سریع آنچنان تاثیر منفی روی باتری ندارد. در هر صورت ریلمی با 240 وات رکورد جدیدی ثبت می کند که اکنون دیگر سازندگان باید با آن سنجیده شوند.منبع

شیائومی اغلب در زمینه توسعه فناوری‌های جدید شارژ سریع، نیروی پیشرو بوده است. این شرکت خیلی زود متوجه شد که این ویژگی چقدر مفید است. اما حالا شیائومی نیز استاد خود را پیدا کرده است. یکی دیگر از شرکت های چینی گوشی های خود را با سرعت بیشتری شارژ می کند.

Realme GT 3 باتری را در کمتر از 10 دقیقه به طور کامل شارژ می کند

Realme باتری را بی جهت کوچک نکرده است تا زمان شارژ کوتاه‌تری ایجاد کند، اما عملکرد را دوباره افزایش داده است. طبق باور نکردنی، در کمتر از یک دقیقه، به سطح شارژ 20 درصد می رسد باتری در چهار دقیقه تا 50 درصد شارژ می شود و 100 درصد بعد از 9 دقیقه و 30 ثانیه. وقتی در نظر بگیرید که سامسونگ گلکسی اس 23 با عملکرد شارژ 25 واتی و 3900 میلی آمپر ساعت به 1 ساعت و 15 دقیقه برای شارژ کامل نیاز دارد، این احساس کوچکی است.

آیا این سریعتر باتری را فرسوده می کند؟