برچسب انرژی اتحادیه اروپا تغییر کرده است. همه چیز در مورد آن در ویدیو:

ماشین لباسشویی شیائومی با قیمت 860 یورو

شیائومی خیلی بیشتر از گوشی های هوشمند ارائه می دهد. اکنون سازنده این موضوع را با یک ماشین لباسشویی مخصوص خانه هوشمند ثابت کرده است. شیائومی میجیا نه تنها با طراحی غیرمعمول خود متمایز است، بلکه فضای زیادی را برای شستن لباس‌های زیادی فراهم می‌کند.

شیائومی

شیائومی همه چیز را به گونه ای تصور می کند که منسوجات ظریف را می توان در دستگاه بالایی جای داد. ظرفیت پشم، ابریشم، لباس زیر و لباس نوزاد 5 کیلوگرم است. را دستگاه پایین می تواند تا 10 کیلوگرم را تحمل کند و طبق گفته سازنده برای تمامی لباس ها و همچنین ملحفه و حوله در نظر گرفته شده است. حد مجاز برای فرآیند خشک کردن 7 کیلوگرم است.

در چین، شیائومی ماشین لباسشویی Mijia خود را معرفی کرد. برخلاف آنچه از ظاهر پیداست، در طبقه پایین ماشین لباسشویی و در طبقه بالا ماشین لباسشویی وجود ندارد. در عوض، در مورد است دو ماشین لباسشوییکه قسمت پایینی علاوه بر این به عنوان خشک کن عمل می کند.

در این کشور، شیائومی بیشتر به خاطر گوشی‌های هوشمندش شناخته می‌شود، اما علاوه بر تلفن‌های همراه، تلویزیون و ردیاب‌های تناسب اندام، این سازنده چینی می‌تواند به مجموعه‌ای بسیار گسترده نیز اشاره کند. با Mijia، شیائومی اکنون یک لوازم خانگی را معرفی کرده است که نه تنها در نگاه اول کمی غیر معمول به نظر می رسد

شیائومی میجیا: ماشین لباسشویی دو طبقه 15 کیلوگرم را مدیریت می کند