همانند Redmi Note 11، چندین نسخه از Redmi Note 12 نیز وجود خواهد داشت که از نظر تجهیزات متفاوت هستند. به گفته یک منبع موثق از چین، شیائومی مایل است نسخه های ارزان تر را به طور قابل توجهی ارتقا دهد. باید وجود داشته باشد یک دوربین 50 مگاپیکسلی جدید استفاده خواهد شد، که کیفیت تصویر تلفن همراه ارزان قیمت میان رده را بهبود می بخشد. هنوز یک لنز تله فوتو وجود ندارد. در عوض، باید از یک دوربین فوق عریض 8 مگاپیکسلی و یک دوربین ماکرو 2 مگاپیکسلی استفاده شود (منبع: GizChina).

یکی دیگه ویژگی برجسته این کلاس گوشی هوشمند باید عملکرد شارژ سریع 120 واتی باشد. با Redmi Note 11، این عملکرد شارژ سریع فقط با مدل برتر Redmi Note 11 Pro + 5G (تست) در دسترس بود. این بار می توان از آن در نسخه های ارزان تر نیز استفاده کرد. حتی به ردمی نوت 12 معمولی اشاره می کند. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا واقعاً درست است یا خیر. منبع تغذیه مناسب باید حداقل در چین در محدوده تحویل گنجانده شود. مشخص نیست که آیا این برای نسخه جهانی نیز اعمال خواهد شد یا خیر. شیائومی اکنون به آرامی شروع کرده است که دیگر لزوماً منبع تغذیه را در هر تلفن هوشمندی قرار نمی دهد.

شیائومی به ساخت گوشی های هوشمند ارزان و واقعا خوب معروف است. تلفن‌های همراه ردمی یکی از هیجان‌انگیزترین مدل‌ها هستند، زیرا عملکردهای ممتاز را با قیمتی میان‌رده به شما ارائه می‌کنند. با Redmi Note 12 شما ویژگی های بیشتری را دریافت خواهید کرد.

شیائومی

Xiaomi Redmi Note 12: اولین جزئیات در مورد تجهیزات

ما در این ویدیو نوک نوک تلفن های همراه Redmi را ارائه می دهیم:

شیائومی دوباره نسخه های زیادی از Redmi Note 12 را خواهد ساخت

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.