تیم ملی آلمان در جام جهانی قطر عملکرد بسیار ضعیفی داشت. حالا نوبت به شکارچیان رسیده است: قیمت پیراهن تیم ملی کاهش قابل توجهی داشته است. چیزی از 90 یوروی اصلی باقی نمانده است – گاهی اوقات پیراهن در حال حاضر به قیمت 45 یورو فروخته می شود.

قیمت پیراهن جام جهانی آلمان به شدت کاهش یافته است

به زودی آلمان در جام جهانی قطر اخراج شد قیمت‌های لباس‌های پیراهن. تولیدکننده آدیداس نمی‌خواهد با 90 یوروی اصلی کاری داشته باشد، حتی در فروشگاه رسمی، پیراهن آلمانی اکنون با قیمت 45 یورو در دسترس است. شخصی سازی با نام پخش کننده چاپ شده به صورت رایگان ارائه می شود. حتی هزینه های ارسال نیز متقبل نمی شود.

به پیراهن DFB در آدیداس

کاهش قیمت می تواند به طور مستقیم به حذف در جام جهانی نسبت داده می شود اراده. به موقع در 5 دسامبر، زمانی که برد مقابل کاستاریکا در آخرین بازی گروهی دیگر برای پیشرفت کافی نبود، قیمت پیراهن جام جهانی به شدت کاهش یافت.

میزان عجله شکارچیان معامله برای خرید پیراهن را نیز می توان از داده های پورتال های مقایسه و معاملات مشاهده کرد. طبق مشاهدات ما، این پیراهن برای اولین بار در جستجوی برتر در Idealo در 2 دسامبر ظاهر شد و توانست بلافاصله مقام سوم را کسب کند. کمی بعد از دور مقدماتی از تیم ملی پیراهن DFB به مقام اول رسید. یا به عبارت دیگر: هیچ محصول دیگری در حال حاضر بیشتر جستجو نمی شود (منبع: Idealo).

در جام جهانی قطر، ربات ها در تصمیم گیری های آفساید کمک می کنند. بیشتر در این مورد در ویدیو:

جام جهانی فوتبال قطر: ربات ها در مورد آفساید تصمیم می گیرند یا نه

آدیداس: پیراهن جام جهانی آلمان که از زباله های پلاستیکی بازیافتی ساخته شده است

طبق اظهارات خود آنها، آدیداس بر متریال پیراهن تکیه می کند در مورد زباله های پلاستیکی بازیافتی. برای این منظور با سازمان حفاظت از محیط زیست Parley for the Oceans همکاری می کند. گفته می شود 50 درصد مواد مورد استفاده از اقیانوس ها صید شده است.