شوق ارتقاء مایکروسافت حد و مرزی نمی شناسد

ویندوز 10 برای مایکروسافت چیزی از گذشته است. این نیز در این مرحله منعکس شده است:

در نگاه اول، تقریباً به نظر می رسد که دیگر نمی توان از ارتقاء ویندوز 11 اجتناب کرد. در وسط صفحه نمایش را پیدا خواهید کرد فقط دو گزینه، که به کاربر این امکان را می دهد که فوراً آن را ارتقا دهد یا آن را برای تاریخ بعدی برنامه ریزی کند. تنها در نگاه دوم مشخص می شود که گزینه ادامه استفاده از ویندوز 10 نیز وجود دارد. دکمه مربوطه را می توان یافت پایین سمت چپ صفحه نمایش – تقریباً پنهان

این کلاهبرداری کثیف یک کلاهبرداری است و سعی می کند کاربران بی توجه ویندوز 10 را متقاعد کند که به ویندوز 11 سوئیچ کنند – حتی اگر آن را نخواهند. زیرا اگر آنها به آن علاقه داشتند، به احتمال زیاد قبلاً از یکی از بی‌شمار پیشنهادهای ارتقای دیگری که مایکروسافت مدام به سمت آنها می‌فرستد، استفاده می‌کردند.

با این حال، با پاپ آپ تمام صفحه جدید، مایکروسافت اکنون بیش از حد پیش می رود. پیام تهاجمی نه تنها توجه کامل کاربر را به خود جلب می کند و او را در حالت هشدار قرار می دهد، بلکه به لطف قرارگیری دکمه ها حتی پیشنهاد می شود که حداکثر اکنون چاره ای ندارد و نیاز به ارتقا به ویندوز 11 دارد. این واقعیت که گزینه حفظ ویندوز 10 در گوشه سمت چپ پایین لنگر انداخته است – و بنابراین در کانون توجه نیست – محاسبات خالص مایکروسافت است.

این واقعیت که مایکروسافت همچنان به تلاش برای هیجان زده کردن کاربران ویندوز 10 در مورد ویندوز 11 و ایجاد انگیزه در آنها برای تغییر ادامه می دهد، اساساً قابل سرزنش نیست. با این حال، نحوه اجرا می کند. حتی پیام‌های موجود در مرکز اعلان‌ها برای بسیاری از کاربران آزاردهنده است، زیرا آن‌ها دوست دارند خود را به جلو بیاورند و گاهی اوقات حتی برنامه‌های تمام صفحه را روی صفحه نمایش قرار دهند. آزاردهنده است، اما پیام را می توان به سرعت بسته کرد.

نسخه:بتا

زبان ها:آلمانی انگلیسی فرانسوی

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 02/03/2023 00:05

ویندوز 11 با هر قیمتی؟ Microsoft Goes Too Far – تفسیری توسط رابرت کوهلیک

مایکروسافت ویندوز 11 صفحه اصلی | 1 دستگاه | 1 کاربر | کد فعال سازی کامپیوتر از طریق ایمیل

«کامپیوتر شما برای ارتقاء به ویندوز 11 آماده است.» پیام‌هایی از این دست چند ماه است که برخی از کاربران ویندوز 10 را با سیستم‌های جدیدتر دیوانه کرده است. بارها و بارها به آنها گفته می شود که لطفاً به آخرین سیستم عامل مایکروسافت ارتقا دهند و از مزایای بالقوه ای که ویندوز 11 به آنها ارائه می دهد مطلع می شوند.

آیا هنوز از ویندوز 10 استفاده می کنید؟ سپس این ترکیب کلیدهای کاربردی می تواند کار روزمره شما را آسان تر کند:

مایکروسافت ویندوز 11 صفحه اصلی |  1 دستگاه |  1 کاربر |  کد فعال سازی کامپیوتر از طریق ایمیل

با وجود این تبلیغات ویندوز 11، بسیاری از کاربران رایانه شخصی همچنان به ویندوز 10 و یادداشت های ارتقاء مایکروسافت را نادیده بگیرید. به نظر می رسد این مورد نیز از توجه گروه دور نبوده است، بنابراین به نظر می رسد یک استراتژی جدید برای چند هفته وجود دارد تا افراد را به ارتقاء سوق دهد – و بس. یک پاپ آپ غول پیکر تمام صفحه که درست پس از راه اندازی رایانه شخصی باز می شود:

کاربران ویندوز 10 که می خواهند به سیستم عامل خود وفادار بمانند، بنابراین باید از این به بعد احتیاط خاصی به خرج داد. از سوی دیگر، مایکروسافت باید فورا این استراتژی بازاریابی جدید را متوقف کند. زیرا حتی اگر این امر قطعاً گسترش ویندوز 11 را افزایش دهد، قربانیان ارتقاء آسیب دیده احتمالاً توسط مایکروسافت فریب خورده و حتی ممکن است به فکر تغییر به محصولات رقیب باشند.

مجوز:نسخه کامل

تغییر به ویندوز 11: مایکروسافت پس از شروع سیستم به پیام تمام صفحه متکی است

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

از زمان عرضه ویندوز 11، مایکروسافت بارها تلاش کرده است تا کاربران ویندوز 10 را برای ارتقاء ترغیب کند – اما تا کنون به نظر نمی رسد که آنقدرها خوب پیش رفته باشد. مایکروسافت در حال حاضر استراتژی جدیدی را دنبال می کند و به نظر من، قطعاً از حد خود فراتر می رود.