شورای صدا و سیما ARD و ZDF را از هم جدا می کند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

“این نظرسنجی هشدار دهنده است. من در میان مردم نسبت به صدا و سیما احساس ناراحتی زیادی می کنم. به این دلیل است که آنها خیلی گران و یک طرفه بلکه به دلیل رسوایی های فراوان، این پیرمرد 86 ساله در مورد نتایج نظر داد.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

گران تر از نتفلیکس و دیزنی + با هم: با کمک پخش، ARD و ZDF عمیقاً در کیف پول شهروندان حفاری می کنند. هر خانواده باید 18.36 یورو در ماه بپردازد. مقاومت در برابر این افزایش می یابد. اکنون یک شورای صدا و سیما کلمات روشنی پیدا کرده است.

نظرسنجی اینسا اخیرا نشان داد که ARD و ZDF به هیچ وجه در بین آلمانی ها بلامنازع نیستند. بر این اساس، 39 درصد از آلمانی ها ترجیح می دهند که اصلاً چیزی پرداخت نکنند و بپذیرند که دیگر قادر به تماشای کانال ها نیستند.

مشارکت صدا و سیما باید کاهش یابد«مارکورت را می‌خواهد که عضو شورای پخش صدا و سیمای باواریا است (منبع: تمرکز). اما ابتدا باید هزینه‌ها کاهش یابد.» پس از اصلاحات مربوطه، سردبیر سابق فوکوس سهم رادیویی را حفظ می‌کند. حدود 12 یورو در ماه برای کافیبرای تامین مالی پخش عمومی در آلمان.

با این حال حداقل می توان شک کرد که آیا واقعا کاهشی در هزینه پخش وجود دارد یا خیر. برعکس: اخیراً برنامه‌های ادعایی روسای ARD آشکار شده است که حتی افزایش قابل توجهی را از سال 2025 پیش‌بینی می‌کند. سپس هزینه پخش، که اغلب هنوز به عنوان GEZ شناخته می شود، باید به بیش از 25 یورو در ماه افزایش یابد.

هزینه پخش سال ها موضوع بحث و جدل بوده است. به هر حال، هر خانواده ای باید هزینه آن را بپردازد – حتی اگر اصلاً ARD و ZDF را تماشا نکنید. در زمان افزایش سرسام‌آور قیمت‌های انرژی و تورم XXL، 18.36 یورو در ماه برای بسیاری از مردم تلخ است. با هلموت مارکوورت، اولین شورای پخش در آلمان اکنون طرفدار کاهش است.

شورای صدا و سیما خواستار کاهش هزینه های پخش شد

این همه با هزینه پخش تامین می شود:

روسای ARD حتی خواهان هزینه های پخش بیشتر هستند