شناسایی گیاهان: برنامه های توصیه شده برای تشخیص گیاهان

نسخه:3.14.5

گروه گلوریتی با مسئولیت محدود

گیاهان وحشی را با Flora Incognita شناسایی کنید

اندروید:

فلور ناشناس

فلور ناشناس

زبان ها:آلمانی

در حال حاضر تعدادی از برنامه های تلفن هوشمند شناسایی گیاهان برای کمک به شناسایی گیاهانی که مشاهده کرده اید وجود دارد. برای اینکه بتوانید بهتر ارزیابی کنید که کدام اپلیکیشن ها مخصوصا برای تشخیص گیاهان توصیه می شوند، در مقاله زیر سه اپلیکیشن برتر این دسته را معرفی می کنیم.

پاتریک میدر

نتیجه

هر دو Pl@ntNet و Flora Incognita برای تشخیص گیاهان وحشی مناسب هستند، رایگان هستند، فرصت همکاری و اطلاعات اضافی زیادی را در مورد گیاهان شناسایی شده به کاربر ارائه می دهند. Pl@ntNet پایگاه داده بزرگتری دارد، اما همیشه گیاهان را به طور قابل اعتماد تشخیص نمی دهد. با این حال، اپلیکیشن های ذکر شده برای شناسایی گیاهان زینتی مناسب نیستند. برای این منظور می توان از برنامه PictureThis که با پرداخت هزینه در نسخه کامل موجود است استفاده کرد که شامل نکات مراقبتی و عملکرد تشخیصی بیماری های گیاهی نیز می شود.

بستر، زمینه:اندروید

دانشگاه فنی ایلمناو

اندروید:

این گیاهان تعیین می کنند

این گیاهان تعیین می کنند

برنامه Pl@ntNet گیاهان را بر اساس عکس ها شناسایی می کند. این بدان معناست که شما با دوربین گوشی هوشمند خود از گیاهی که می‌خواهید آن را شناسایی کنید عکس می‌گیرید و سپس برنامه از نرم‌افزار تشخیص برای تعیین اینکه کدام گیاه است استفاده می‌کند. اگر شناسایی موفقیت آمیز باشد، می توانید نتیجه را به جامعه متصل ارسال کنید و در نتیجه به گسترش پایگاه داده کارخانه بسیار گسترده در حال حاضر کمک کنید.

مزایای

معایب

 • کاربر پسند
 • پایگاه داده گسترده گیاهان

 • جامعه فعال

 • گیاهان زینتی را نمی شناسد

مانند Pl@ntNet، PictureThis به شما امکان می دهد گیاهان را با استفاده از دوربین گوشی هوشمند شناسایی کنید، اما برخلاف دومی، گیاهان باغ را نیز تشخیص می دهد. برنامه PictureThis همچنین یک عملکرد تشخیص ارائه می دهد که می توانید از آن برای شناسایی بیماری ها در گیاهان استفاده کنید و نکات مفیدی برای مراقبت از گیاهان به شما ارائه می دهد. با این حال، نسخه کامل PictureThis قابل شارژ است.

مزایای

معایب

 • گیاهان باغ را می شناسد

 • عملکرد تشخیص بیماری ها

 • نکات مراقبتی زیادی را ارائه می دهد
 • نسخه کامل با هزینه

 • تبلیغات بسیار زیاد

iPhone/iPad:

فلور ناشناس

فلور ناشناس

PlantNet

گروه گلوریتی با مسئولیت محدود

نه تنها دمای بالاتر دلیل خوبی برای گذراندن زمان زیادی در فضای باز در طول فصل گرم است. طبیعت شکوفا نیز جاذبه های فراوانی را برای ناظران توجه در نظر گرفته است. اگر دوست دارید بدانید کدام گیاه شما را بسیار مسحور می کند، می توانید به راحتی با استفاده از اپلیکیشن گوشی هوشمند متوجه شوید. سه تا از بهترین ها برنامه های کاشت را تعیین کنید در زیر به شما معرفی خواهیم کرد.

گیاهان را با Pl@ntNet تعیین کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

iPhone/iPad:

PictureThis: گل ها و درختان

PictureThis: گل ها و درختان

اپلیکیشن Flora Incognita پروژه مشترک دانشگاه فنی ایلمناو و موسسه بیوژئوشیمی مکس پلانک است و به ویژه برای شناسایی گیاهان وحشی بومی با استفاده از دوربین گوشی هوشمند مناسب است. همانند Pl@ntNet، می‌توانید تصاویری را که گرفته‌اید ارسال کنید و در نتیجه به گسترش پایگاه داده برنامه کمک کنید. با این حال فلورا اینگنیتا برای شناسایی گیاهان زینتی مناسب نیست.

مزایای

معایب

 • برای شناسایی گیاهان وحشی بومی مناسب است

 • امکان مشارکت فعال

 • برای شناسایی گیاهان زینتی مناسب نیست

اندروید: