پرداخت در Aldi سریع و آسان است. صندوقدارها استاد تجارت خود هستند و زمان را تلف نمی کنند. اما گاهی اوقات اگر این کار را انجام ندهید می تواند منجر به استرس شود. یک ویدیوی پرمحتوای TikTok اکنون راه حل را ارائه می دهد.

TikTok یک معدن طلای واقعی برای یافتن راه حل برای مشکلات کوچکتر و بزرگتر زندگی روزمره است. تقریباً همه یکی از آنها را می شناسند: استرس هنگام پرداخت. وقتی صندوق‌دارها در اسکن کردن سریع هستند، شما به سختی می‌توانید عقب‌نشینی کنید و در پایان صندوق، پنیر، نوتلا و دستمال توالت برج‌های واقعی را تشکیل می‌دهند. کارکنان صندوق در Aldi به ویژه برای سرعت خود شناخته شده اند. اما با با یک ترفند ساده می توانید زمان بیشتری برای بارگیری بخرید.

ترفندی برای صندوق آلدی: برای به دست آوردن زمان، کالاها را در یک منطقه بزرگ توزیع کنید

این توسط کاربر TikTok Ciaran Elliott Walms ارائه شده است و به همان اندازه که ساده است مبتکرانه است. ایده پشت آن: به سادگی کالاها را در یک منطقه بزرگ روی تسمه نقاله صندوق توزیع کنید تا فضای کافی بین آنها وجود داشته باشد.. این بدان معنی است که صندوقدارها نمی توانند کالا را به سرعت اسکن کنند و شما زمان کافی برای بارگیری خرید خود دارید. چگونه این در عمل به نظر می رسد را می توان در اینجا مشاهده کرد:

در TikTok هک زندگی یک موفقیت کامل است. دور و بر تاکنون 630000 بار مشاهده شده است، بیش از 31000 لایک و تقریبا 380 نظر دریافت کرده است. در نظرات هست با این حال، نظرات متفاوت بود. برخی فکر می کنند این ایده عالی است، برخی دیگر انتقاد می کنند که این کار زندگی کارکنان صندوق را دشوار می کند.

واقعا الدی را چقدر می شناسید؟

Aldi در حال تغییر زمان بازگشایی برخی از فروشگاه ها است

اگر می‌خواهید ترفند TikTok را خودتان در صندوق Aldi امتحان کنید، در چند ماه آینده زمان کمتری خواهید داشت. زیرا حداقل Aldi Nord زمان بازگشایی برخی از بازارهای خود را از اول نوامبر تغییر داده است. در آینده، خرید در اوایل ساعت 20 به پایان می رسد. پس زمینه بحران انرژی فعلی است. با این مرحله، تخفیف دهنده می خواهد در مصرف انرژی صرفه جویی کند.