شما نباید این به روز رسانی نرم افزار را نصب کنید

گوگل در حال حاضر به‌روزرسانی نرم‌افزاری کوچکی را برای Pixel Buds A ارائه می‌کند. مشخص شد که دارندگان هدفون بهتر است این به‌روزرسانی را نصب نکنند. وجود اشکال در به‌روزرسانی به این معنی است که Pixel Buds A دیگر نمی‌تواند با چندین دستگاه جفت شود.

گوگل

Pixel Buds A: به‌روزرسانی نرم‌افزار مشکل دارد

در حال حاضر، دارندگان هدفون فقط امیدوارند که عملکرد جفت ضعیف تر یک اشکال باشد. در این صورت، گوگل باید به زودی به روز رسانی دیگری را فشار دهید.

Pixel Buds-Series: هدفون های کوچک گوگل

جفت کردن Pixel Buds A: اشتباه یا عمدی؟

در این ویدیو اطلاعات بیشتری در مورد هدفون مینی گوگل وجود دارد:

دارندگان هدفون Google Pixel Buds A باید از به روز رسانی که به تازگی توزیع شده است خودداری کنند. در سیستم عامل با شماره نسخه 3.519.0 ظاهراً یک خطای آزاردهنده رخ داده است که هنوز توسط به‌روزرسانی دیگری برطرف نشده است (منبع: Android Police).

علاوه بر این، به روز رسانی نرم افزار باعث ایجاد مشکلاتی می شود. حداقل برخی از مالکان شکایت دارند که آنها در حال حاضر دکمه روی کیس شارژ را به مدت 20 ثانیه فشار دهید برای قرار دادن Pixel Buds A در حالت جفت شدن.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا این یک خطای تصادفی است یا حتی ممکن است یک تغییر عمدی توسط گوگل باشد. آنچه مسلم است این است که یک کتابچه راهنمای ریست فکتوری هدفون چاره ای ارائه نمی دهد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

کاربران گزارش می دهند که پس از اعمال به روز رسانی، عملکرد جفت شدن Pixel Buds A دیگر طبق معمول کار نمی کند. هدفون قابلیت جفت شدن همزمان با چندین دستگاه را از دست می دهد. در عوض، Pixel Buds A فقط متصل می شود هنوز با آخرین دستگاه جفت شده استفاده شده است. به عنوان مثال، اگر از تلفن همراه به یک نوت بوک سوئیچ کنید، باید آن را دوباره در نوت بوک جفت کنید.