شما می توانید در مورد آن انجام دهید

بستر، زمینه:ویندوز، ویندوز 9x

Windows Modern Standby باعث می شود باتری لپ تاپ عرق کند

یک راه دیگر:

مشکل آن: برای حفظ این سطح از عملکرد، لپ تاپ به انرژی نیاز دارد که سپس آن را به سادگی از باتری می گیرد. و به این ترتیب این اتفاق می افتد که دفعه بعد که می خواهید از نوت بوک خود استفاده کنید، دوست دارد کاملاً گرم باشد و همچنین باتری باقی نماند.

مایکروسافت ویندوز 11 صفحه اصلی |  1 دستگاه |  1 کاربر |  کد فعال سازی کامپیوتر از طریق ایمیل

زبان ها:انگلیسی آلمانی

در گذشته، کاربران باهوش ویندوز می‌توانستند این مشکل را به سادگی با دستور دادن به دستگاه خود در تنظیمات سیستم برطرف کنند تا به محض اینکه به حالت خواب رفت، از شبکه جدا شود. با این حال، این گزینه در نهایت به عنوان بخشی از به روز رسانی ویندوز حذف شد. با این حال، این گزینه همچنان می تواند از طریق یک ورودی در خط فرمان یا تغییر در ورودی رجیستری مربوطه تغییر کند. اما در اینجا نیز مایکروسافت از طریق پچ به آن پایان داد.

مجوز:نسخه کامل

نسخه:ساخت 22H2

مایکروسافت ویندوز 11 صفحه اصلی | 1 دستگاه | 1 کاربر | کد فعال سازی کامپیوتر از طریق ایمیل

با کمی خوش شانسی، کاربران لپ تاپ می توانند تنظیمات مربوطه به نام “Sleep State” یا “S3 Sleep” را تنظیم کنند. در بایوس دستگاه شما یافت می شود – اما اکثر دستگاه های مدرن نیز فاقد این گزینه هستند.

با این حال، اراده اولین لپ تاپ بسته می شود و سپس کابل برق از برق جدا می شود، لپ تاپ به حالت آماده به کار می رود که در آن اتصال شبکه حفظ می شود. این همه به نظر یکی می رسد باگ کشنده ویندوز، که امیدواریم حل آن نسبتاً آسان باشد. اما زمانی که مایکروسافت به این مشکل رسیدگی خواهد کرد هنوز در ستاره هاست. بنابراین تا آن زمان: ابتدا سیم برق را از برق بکشید و سپس لپ تاپ ویندوزی را ببندید – امیدواریم به این ترتیب شارژ باتری شما در حالت آماده به کار حفظ شود.منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/09/2023 ساعت 11:53 صبح

راه حل های مشکل باتری در ویندوز

با این حال، راه بسیار ساده‌تری برای دور زدن مشکل وجود دارد – حداقل امیدواریم: به گفته لینوس سباستین، برای کاربران لپ‌تاپ کافی است کابل برق را از لپ‌تاپ خود جدا کنند. قبل از آن را ببندید و در حالت آماده به کار قرار دهید. لپ تاپ تشخیص می دهد که شارژ نمی شود و بنابراین به طور خودکار اتصال شبکه را هنگامی که وارد حالت آماده به کار می شود غیرفعال می کند.

این حالت آماده به کار این را تضمین می کند CPU در حالت بیکار روشن می ماند و به شبکه متصل می شود. ایده پشت آن: حتی در این حالت، لپ‌تاپ می‌تواند برخی از وظایف را در پس‌زمینه پردازش کند، مانند دریافت اعلان‌ها یا نصب به‌روزرسانی‌های ویندوز.

شما می توانید ویدیوی کامل LTT را در اینجا مشاهده کنید:

لینوس سباستین (Linus Tech Tips) یوتیوبر فناوری و کارمندانش نیز تحت تأثیر این مشکل قرار گرفتند و موضوع را بررسی کردند. تحقیق دشوار بود، اما پس از مدتی یک مظنون شناسایی شد: Windows Modern Standby – همچنین به عنوان خواب S0 شناخته می شود.

به دنبال نکات کاربردی بیشتری هستید؟

در حالی که باگ‌های ویندوز رایج هستند، مایکروسافت معمولاً بزرگترین اشتباهات را ظرف چند هفته برطرف می‌کند – اما همیشه اینطور نیست. حالت آماده به کار لپ تاپ های مدرن ویندوزی مدتی است که مشکلاتی را ایجاد کرده است. زیرا اگرچه نوت بوک ها به طور رسمی در حالت خواب هستند، اما باتری زیادی مصرف می کنند. با این حال، یک ترفند کوچک وجود دارد که می توانید از آن برای دور زدن خطا استفاده کنید.