شما فقط باید یک تنظیم را تغییر دهید

اما راهی وجود دارد که می‌توانید گوشی شیائومی خود را به طرز چشمگیری سریع‌تر کنید. تو می توانی فقط انیمیشن ها را خاموش کنید. در نتیجه انیمیشن های بسیار کمتری نمایش داده می شوند که البته نمی توانند تکان بخورند. گوشی هوشمند بسیار سریعتر احساس می شود.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

امکان خاموش کردن انیمیشن ها و در نتیجه افزایش سرعت گوشی هوشمند البته اختیاری است. اگر شیائومی شما سریع اجرا می‌شود یا از انیمیشن‌هایی که همیشه روان اجرا نمی‌شوند اهمیتی ندارید، لازم نیست کاری انجام دهید. اگر انیمیشن‌های غیرضروری، که هموار اجرا نمی‌شوند، شما را مثل من آزار می‌دهند، آن را امتحان کنید. بلافاصله متوجه خواهید شد که یک گوشی شیائومی چقدر می تواند سریعتر باشد. انیمیشن ها باید انتقال ها را روان تر کنند. اما اگر به درستی کار نمی کند، پس من به انیمیشن ها نیازی ندارم.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+: نکات برجسته گوشی هوشمند میان رده ارائه شده

عملکرد خاموش کردن انیمیشن ها برای چه کسانی مناسب است؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

تلفن های هوشمند شیائومی معمولاً نسبت قیمت به عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهند، اما تلفن های همراه همیشه به راحتی کار نمی کنند. شما به راحتی می توانید به خودتان کمک کنید: با یک عملکرد می توانید به طور قابل توجهی سرعت دستگاه را افزایش دهید.

شیائومی

به این ترتیب تلفن همراه شیائومی خود را سریعتر می کنید

شرکت چینی گوشی های هوشمند شیائومی مدل های بی شماری را در آلمان ارائه می دهد. بسیاری از این گوشی‌ها به خوبی اجرا می‌شوند، اما برخی از گوشی‌های هوشمند برای دستیابی به عملکرد بهتر، نیاز به تغییر کمی دارند. همانطور که با سامسونگ نیز هستند در شیائومی انیمیشن ها اغلب مسئول این هستندکه گوشی هوشمند به راحتی کار نمی کند. در اصل، تلفن هوشمند قادر به انجام این کار است، اما سطح تضمین می کند که این مورد نیست. این بیشتر در مورد گوشی های هوشمند میان رده صدق می کند، اما آنها نیز از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.

برای انجام این کار، باید در شیائومی به صورت زیر عمل کنید:

  1. ایده ها
  2. تنظیمات بیشتر
  3. دسترسی
  4. دیدن
  5. انیمیشن ها را حذف کنید

خاموش کردن انیمیشن ها به ویژه برای گوشی های هوشمند میان رده مانند سری Redmi ارزشمند است: