زمانی سامسونگ، همیشه سامسونگ: با تجهیزات الکترونیکی عالی، کره جنوبی پایگاه کاربران وفاداری ایجاد کرده است. با این حال، اگر عشق طرفداران در گذرواژه‌ها نیز ظاهر شود، می‌تواند به سرعت نتیجه معکوس داشته باشد. باید از اشتباه اجتناب کرد.

سامسونگ الکترونیکس

123456 یا به سادگی رمز عبور: همه می دانند رمز عبور کلاسیک از کار می افتد، که به اندازه تاخیر بعدی دویچه بان امن هستند. با این حال، یک تازه وارد قابل توجه در رتبه بندی رمزهای عبور ناامن وجود دارد: سامسونگ.

سامسونگ به عنوان رمز عبور روز به روز محبوب تر می شود

یا دقیق تر: “سامسونگ”، یعنی همه حروف کوچک. این نام تجاری، بر اساس مطالعه ای در بیش از 30 کشور، اکنون یکی از نام های تجاری است محبوب ترین رمزهای عبور تا کنون (از طریق SamMobile). سال گذشته رمز عبور holey در رتبه 78 قرار گرفت و بنابراین برای اولین بار در 100 رتبه برتر قرار گرفت. بنابراین یک روند صعودی واضح مشاهده می شود.

گسترش فزاینده باید تا حد زیادی به حساب کاربران سامسونگ است. با این حال، صاحبان گوشی های هوشمند سامسونگ یا تلویزیون سامسونگ نباید این اشتباه را انجام دهند. رمزهای عبور کوتاه بدون اعداد، کاراکترهای خاص و ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک بسیار آسیب پذیر در نظر گرفته می شوند. حرفه ای ها می توانند آنها را در چند لحظه شکست دهند.

اگر تصوری برای رمز عبور ایمن ندارید، می توانید در راهنمای ما اطلاعات بیشتری کسب کنید: یک رمز عبور امن ایجاد و به خاطر بسپارید – این روش کار می کند.

با یک ترفند می توانید از دکمه پاور در گوشی های هوشمند سامسونگ بهره بیشتری ببرید:

محبوب ترین برندها: سامسونگ از گوگل و یوتیوب جلوتر است

چوب پنبه های شامپاین اخیراً در خود سامسونگ ظاهر شد. در رتبه بندی جهانی بهترین برندهای YouGov، سازنده توانست جایگاه اول را در محبوب ترین برندها – برای اولین بار – به دست آورد. گوگل پشت سر سامسونگ قرار دارد که سال گذشته توانست مدال طلا را به دست بیاورد. مقام سوم به یوتیوب می رسد.