واتس اپ در فواصل زمانی معین ویژگی های جدیدی دریافت می کند. اما این بار فرق می کند، زیرا واتس اپ چاره ای جز حذف یک ویژگی برای کاربران دسکتاپ ندارد. این نتیجه تصمیمی است که این شرکت برای گوشی های هوشمند گرفته است.

واتس اپ ویژگی را در برنامه های دسکتاپ حذف می کند

ما معمولا گزارش می دهیم که واتس اپ در حال دریافت ویژگی های جدید است و در نتیجه در حال بهبود است. این بار باید به اطلاع شما برسانیم که واتس اپ برای دسکتاپ در حال از دست دادن قابلیتی است. از 1 نوامبر 2022، دیگر نمی‌توانید پیام‌های خود حذف شونده را مشاهده یا ارسال کنید. دیگر نمی‌توانید پیام‌ها را در نسخه دسکتاپ WhatsApp برای رایانه‌های شخصی و مک مشاهده کنید. واتس اپ فقط به شما اطلاع می دهد که یک پیام حذف کننده دریافت کرده اید و فقط می توانید آن را در تلفن همراه خود مشاهده کنید (منبع: WABetaInfo).

حذف امکان مشاهده پیام‌های خود حذف‌شونده روی دسک‌تاپ به دنبال مسدود شدن اخیر در تلفن‌های هوشمند صورت گرفت. در آنجا دیگر نمی‌توانید از پیام‌های خود حذف‌شونده عکس بگیرید. از آنجایی که نمی توان از این امر در رایانه شخصی یا مک جلوگیری کرد، واتس اپ اکنون تصمیم گرفته است که به سادگی این عملکرد را به طور کامل حذف کند. اینگونه است که WhatsApp از شما در برابر عواقب ناخواسته محافظت می کند. اگر چنین پیامی دریافت کرده اید، باید آن را در گوشی هوشمند خود باز کنید و به آن نگاه کنید.

بهترین جایگزین برای واتس اپ:

واتس اپ به زودی دیگر رایگان نمی شود؟

از آنجایی که اعداد متا به دلیل Metaverse همچنان رو به وخامت است، گفته می شود تیم ها به دنبال کسب درآمد از واتس اپ هستند. ما به دنبال راه هایی برای جبران خرید گران هستیم. مارک زاکربرگ شخصاً این درخواست را کرد. ما در حال حاضر نمی دانیم که واتس اپ چه قیمتی خواهد داشت و آیا این واقعاً بر مشتریان نهایی و نه فقط مشتریان تجاری تأثیر می گذارد. چنین فشاری قبلاً با WhatsApp Premium انجام شده است. دیدن اینکه آیا چیزی در این جهت حرکت می کند هیجان انگیز خواهد بود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.