شبیه ساز فضای پیچیده به نمودارها می رسد

زبان ها:آلمانی

X4: Foundations تنها موفقیت علمی تخیلی در Steam نیست – یک شوتر اخیراً یک انتشار قوی روی پلتفرم رایانه شخصی داشته است:

X4: پایه ها – ماجراجویی فضایی خود را از امروز شروع کنید!

مجوز:نرم افزار رایگان

بستر، زمینه:ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز 7، ویندوز، ویندوز 2000

تریلر X4: Foundations را اینجا ببینید:

اگر دوست دارید برای تسلط بر مکانیک‌ها و استراتژی‌های پیچیده وقت خود را در بازی اختصاص دهید، ممکن است X4: Foundations را دوست داشته باشید. سیم‌کارت علمی تخیلی در ابتدا در 30 نوامبر 2018 منتشر شد در حال حاضر بازگشت قابل توجهی در نمودارهای استیم دارد – حداقل به دلیل تخفیف عظیم 50 درصدی که در 17 آوریل منقضی می شود.

X4: فونداسیون‌ها با تخفیف شدید در Steam

در Steam، سیم‌کارت فضایی عظیم با بیش از 13000 رای، امتیازی عمدتاً مثبت دارد. اگر شما در دنیای غول پیکر علمی تخیلی X4: Foundations غوطه ور شوید در صورت تمایل، در حال حاضر می توانید بازی را در استیم به جای 49.99 یورو تنها با 24.99 یورو دریافت کنید. با این حال، این تخفیف فقط تا 17 آوریل موجود است.

X4: پایه ها

نمودارهای استیم: شبیه سازی علمی تخیلی شروع به کار کرد

نسخه:2.10.91.91

در X4: Foundations شما این فرصت را دارید که فضا را با شرایط خود کشف کنید. مفهوم پیچیده گیم پلی به شما آزادی زیادی می دهد که چگونه می خواهید بازی کنید – شما می توانید تجارت، ساخت، خلبانی سفینه های فضایی و مبارزه با جناح های همسو با دشمن. جهان X4 مجهز به صدها ایستگاه فضایی و هزاران کشتی است و یک اقتصاد واقعی را با جناح‌ها و منابع متعدد ارائه می‌دهد که می‌تواند بر ماجراجویی شما تأثیر بگذارد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

شبیه‌سازی علمی تخیلی X4: Foundations در حال حاضر می‌تواند منتظر جایگاه چهارم تماشایی در نمودارهای Steam باشد. فقط در حال حاضر بهتر برش دهید Total War: Warhammer 3، Call of Duty. Modern Warfare 2 و Counter-Strike: Global Offensive دور. اتفاقاً، X4: Kingdom End – یک الحاقیه کاملاً جدید که در 12 آوریل 2023 منتشر شد – همچنین در لیست 10 پرفروش قرار گرفت. (منبع: Steam)

چهار سال پس از انتشار، یک شبیه‌ساز علمی-تخیلی پیچیده در حال حاضر غوغایی در نمودارهای Steam ایجاد کرده است. بازی پیچیده X4: Foundations به طرفداران فضایی آزادی زیادی ارائه می‌کند و فهرست پرفروش‌ها را منتشر می‌کند.