شبیه سازی جدید استیم را تسخیر می کند، اگرچه بازی حتی تمام نشده است

به هر حال: توسعه دهندگان هنوز نمی دانند که بازی چه زمانی از مرحله دسترسی اولیه خارج می شود. در حال حاضر Undisputed را ارائه می دهد بیش از 50 بوکسور و شش سالن. علاوه بر این، از قبل می توانید در حالت آنلاین با دیگر بازیکنان رقابت کنید.

Undisputed یک بازی دسترسی زودهنگام است، بنابراین هنوز تقریباً ناتمام است. بسیاری از کاربران نیز در بررسی ها از این موضوع انتقاد می کنند. به عنوان مثال، حالت شغلی وجود ندارد و در بسیاری از جاها شبیه ساز هنوز نیاز به تنظیم دقیق زیادی دارد.

یک پرفروش جدید در Steam وجود دارد و این یک مکاشفه واقعی برای طرفداران ورزش است! با Undisputed، گروه PC بالاخره یک شبیه‌سازی بوکس ملموس دریافت می‌کند. حتی سری Fight Night EA باید به سختی ببلعد.

Undisputed راه خود را به نمودارهای Steam می زند

یک استدلال قاتل واقعی قیمت شروع است! گرد است 30 یورو یعنی به طرز شگفت انگیزی کم است.

اما اکثریت قریب به اتفاق واقعاً وارد بازی هستند! این هم به دلیل عدم رقابت است. سری محبوب Fight Night EA از سال 2011 متوقف شده است و به هر حال هیچ بازی قابل مقایسه ای روی رایانه شخصی وجود ندارد.

آیا طرفداران بوکس امروز باید اعتصاب کنند؟

بنابراین شبیه سازی همهجانبه را ثبت می کند امتیاز مثبت کاربر در حال حاضر 83 درصد است.

پس صید ضرب المثل کجاست؟

زیرا با Undisputed از 31 ژانویه 2023 یک پادشاه جدید در رینگ حضور داشته است. شبیه ساز ورزشی Steel City Interactive ادعا می کند که چنین است “اصیل ترین بازی بوکس تا کنون” در جهان بودن و اکثریت کاربران Steam موافق هستند.

هر کسی که امروز اعتصاب کند همچنین باعث صرفه جویی در پول می شود، زیرا توسعه دهندگان می خواهند با انتشار نسخه کامل قیمت را به سمت بالا تنظیم کنند.منبع

علاوه بر حالت شغلی که قبلاً ذکر شد، نسخه کامل باید امکان a را نیز ارائه دهد جنگنده خود خلق كردن.

استیم یک بهشت ​​واقعی برای شبیه سازها است. رانندگان اتوبوس سرگرمی، کشاورزان جوان و کلکسیونرهای اردک لاستیکی همه در اینجا ارزش پول خود را دارند. از طرف دیگر طرفداران بوکس با دست خالی رفتند. حداقل تا الان!