واتس اپ در سال های اخیر با عملکردهای بیشتر و بیشتری گسترش یافته است. برخی از الهامات برای این کار از این رقابت گرفته شد، اما پیام رسان متا نیز به عنوان یک منبع عمل می کند. سیگنال یکی از ویژگی های محبوب واتس اپ را در اختیار خواهد گرفت.

سیگنال تابع داستان را دریافت می کند

بسیاری از پیام رسان ها و سرویس ها برای مدت طولانی دارای یک عملکرد داستانی یا وضعیت هستند. سیگنال به زودی گنجانده خواهد شد. چند ماه پیش شایعه ای منتشر شد مبنی بر اینکه سیگنال می خواهد این ویژگی را در اختیار بگیرد. اکنون اسکرین شات هایی برای تایید این موضوع در Reddit منتشر شده است. سیگنال این ویژگی را به عنوان روشی جدید برای ارسال عکس، فیلم و متن می‌فروشد. را البته داستان‌ها رمزگذاری شده‌اند و کاربران کنترل کاملی بر محتوا دارند.

داستان ها را می توان به گروه هایی تقسیم کرد که شما در آن هستید و همه می توانند در آنجا به آنها واکنش نشان دهند. مثلاً با واتساپ این امکان وجود ندارد. همانند اینستاگرام، استوری یا وضعیت برای همه فالوورها یا مخاطبین ارسال می شود. عملکرد خاموش کردن داستان ها عملی است. اگر تمایلی به استفاده از تابع داستان ندارید و نمی‌خواهید داستان‌هایی را از افراد دیگر ببینید، می‌توانید به سادگی عملکرد را به طور کامل غیرفعال کنید. برخی مطمئناً آرزوی واتس اپ را نیز دارند. ایجاد یک داستان در سیگنال به همان اندازه که در بسیاری از سرویس های دیگر آسان است. بنابراین لازم نیست در اینجا چیز زیادی تغییر دهید.

سیگنال یکی از بهترین جایگزین های WhatsApp است:

سیگنال نمی خواهد باز شود

اتحادیه اروپا می خواهد که پیام رسان ها بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. برای این کار، پیام رسان ها باید رمزگذاری را باز کرده و به اشتراک بگذارند. از آنجایی که هر سرویس دارای مبانی متفاوتی است، این یک مسئله امنیتی مهم خواهد بود. به همین دلیل است که سیگنال می‌خواهد مقابله کند. بسیاری دیگر از ارائه دهندگان پیام رسان نیز بعید است که علاقه زیادی به اشتراک گذاری کاربران گران قیمت داشته باشند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.