سیستم های گرمایش سازگار با آب و هوا می توانند به زودی بسیار ارزان شوند

به عنوان مثال، Vaillant یک کارخانه بزرگ افتتاح کرده است که می تواند 300000 پمپ حرارتی در سال تولید کند. بوش همچنین میلیون‌ها دلار در یک کارخانه پمپ حرارتی در لهستان در مرز آلمان سرمایه‌گذاری می‌کند تا به بازار خدمات بهتری ارائه دهد. Viessmann تجارت پمپ حرارتی خود را به مدت 12 میلیارد به یک شرکت آمریکایی قبل از شروع کاهش قیمت ها فروخت. حتی باید وجود داشته باشد اکنون می توان تولید را به شدت افزایش داد. بنابراین اتفاقات زیادی در بازار می افتد که در دراز مدت قیمت ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

در این ویدیو به شما می گوییم که در مورد پمپ های حرارتی باید بدانید:

منتظر بمانید یا مستقیماً به پمپ حرارتی سوئیچ کنید؟

پمپ های حرارتی در چند سال آینده نقش مهمی را در آلمان ایفا خواهند کرد. آنها در نظر گرفته شده اند که جایگزین بسیاری از سیستم های گرمایش گاز و نفت شوند و در نتیجه به حفاظت از آب و هوا به عنوان سیستم های گرمایش سازگار با آب و هوا در بسیاری از خانه ها کمک کنند. با این حال، پمپ های حرارتی در حال حاضر هنوز بسیار گران هستند. کارشناسان می گویند که به زودی تغییر خواهد کرد.

پمپ های حرارتی به زودی می توانند به طور قابل توجهی ارزان تر شوند

اما این را تنها با مشاور انرژی می توان فهمید که ملک شما را از نزدیک بررسی می کند و می داند خانه شما به چه میزان انرژی نیاز دارد. سپس با هم می توانید تصمیم بگیرید که آیا تبدیل اکنون ارزش دارد یا اینکه برای اجرای سایر پروژه های عایق کاری که مصرف انرژی خانه شما را کاهش می دهد باید منتظر بمانید.

دلیل قیمت بالای فعلی پمپ های حرارتی در دسترس بودن ضعیف آنهاست. در برخی موارد، خریداران باید بیش از یک سال منتظر بمانند تا سیستم گرمایش گاز یا نفت خود را تعویض کنند. اما همیشه اینطور نخواهد بود. کارشناسان معتقدند که اروپایی و آمریکایی، اما در درجه اول تولید کنندگان چینی بازار در آلمان به زودی با پمپ های حرارتی ارزان قیمت عرضه می شود.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

در پایان، همیشه بستگی به عملکرد سیستم گرمایش قدیمی شما دارد. اگر مجبور نیستید تغییر دهید، بهتر است منتظر بمانید تا بتوانید کاهش قیمت ها را با خود همراه کنید. با این حال، ممکن است چند سال دیگر طول بکشد تا بازار عرضه شود و اشباع رخ دهد. در نهایت، باید به نقطه ای برسید که هزینه های گاز، نفت، مالیات CO2 و هزینه های تعمیر سیستم گرمایشی قدیمی آنقدر زیاد است که ارزش تعویض به پمپ حرارتی را دارد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بسیاری از مردم حتی آن را نمی‌دانند، اما پمپ‌های حرارتی اساساً تهویه مطبوع کمی تغییر یافته هستند. با این وجود، قیمت پمپ های حرارتی در حال حاضر بسیار بالا است و به سرعت به بیش از 10000 یورو می رسد. این باعث می شود آنها به طور قابل توجهی گران تر از یک بخاری گازی جدید باشند. اما برای مدت طولانی اینطور نخواهد ماند. این چیزی است که کارشناسان انرژی تصور می کنند. قیمت از 2000 تا 3000 یورو می تواند در سال های آینده عادی شود (منبع: WirtschaftsWoche).