سوپرمن و لویس – فصل 3: تاریخ، تریلر و اخبار

متأسفانه، تاریخ شروع فصل 3 در CW هیچ نشانی از زمان عرضه آن به ما نمی دهد. متأسفانه همیشه بین اولین پخش و تاریخ پخش آلمان فاصله زمانی زیادی وجود داشته است. بنابراین ممکن است تا اواخر سال 2023 نتوانیم منتظر دنباله آن باشیم.

بازیگر Lois Bitsie Tulloch (“Grimm”) یکی از اولین کسانی بود که تریلر را به اشتراک گذاشت و دوباره تاریخ شروع فصل سوم سوپرمن و لویس را فاش کرد: اولین پخش فصل در کانال ایالات متحده “The CW” در 14 مارس خواهد بود.

فصل 3 Superman & Lois چه زمانی به آلمان می آید؟

بنابراین در حالی که می‌توانید منتظر قهرمان‌های جدید باشید، باید با یک شخصیت اصلی خداحافظی کنید: جاناتان کنت (پسر بدون ابرقدرت‌ها) قبلاً توسط جردن الزاس بازی شده بود. با این حال او اعلام کرد که به دلایل شخصی دیگر نمی تواند این نقش را ایفا کند.

نسخه:1.0

سپس احتمالاً فقط در “Pro7 Fun” از طریق Joyn دیده می شود، قبل از اینکه ممکن است به تلویزیون رایگان در Kabel 1 بیاید.

در فصل 3 چه انتظاری دارید؟

انتظار بین فصل‌های سریال می‌تواند طاقت‌فرسا باشد، و وقتی هنوز همگام‌سازی برای انجام دادن وجود داشته باشد، بدتر از آن می‌شود. برای فصل 3 “Superman & Lois” اکنون تاریخ پخش و یک تریلر وجود دارد که می خواهیم به شما نشان دهیم. علاوه بر این، شما باید به یک چهره جدید عادت کنید.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

از نظر بصری، Bishop قطعا انتخاب خوبی است زیرا در نگاه اول شباهت نقش ها خوب است، همانطور که در عکس های اینستاگرام او نیز می توانید مشاهده کنید: