سوپرمارکت سرویس جدیدی را در واتس اپ راه اندازی کرد

برای مدیر Rewe، Bastian Tassew، همکاری با WhatsApp همچنین بر تغییر به سمت پایداری بیشتر که این گروه در سال‌های اخیر انجام داده است، تأکید می‌کند.

نکته خواندن

مجوز:نرم افزار رایگان

نسخه:2.22.18.70

به جای این مشتریان Rewe اکنون بروشور Rewe خود را از طریق WhatsApp دریافت می کنند. هر کسی که به وب‌سایت rewe.de/whatsapp می‌رود می‌تواند در جزوه دیجیتال مشترک شود. این بازی کودکانه است: به سادگی کد پستی خود را وارد کنید، یک شعبه Rewe را انتخاب کنید – همین. هر یکشنبه یک پیام واتس اپ از Rewe دریافت خواهید کرد که حاوی پیوندی به آخرین بروشور سوپرمارکت های زنجیره ای است. بروشور کلاسیک Rewe به شکل کاغذی باید در سال 2023 به طور کامل متوقف شود.

واتس اپ چیزهای زیادی ارائه می دهد، اما سایر پیام رسان ها نیز دارای ویژگی های عالی هستند:

باید بروشور Rewe را دنبال کنید

Rewe در آلمان پیشگام است و از تخفیف‌گرانی مانند Aldi و Lidl بهتر عمل می‌کند. کلودیا استودمن که در شرکت مادر واتس‌اپ کار می‌کند، می‌گوید: «خوشحالیم که شریک ما REWE اولین خرده‌فروش مواد غذایی در آلمان است که از راه‌حل‌های تجاری واتس‌اپ برای دیجیتالی کردن بروشور چاپی خود و دسترسی به مشتریان جدید و فعلی از طریق یکی از کانال‌های ارتباطی مورد علاقه‌شان استفاده می‌کند.» متا مسئول بخش خرده فروشی است (منبع: W&V)

مارکو کراتزنبرگ

Rewe به آینده می رود: سوپرمارکت همکاری خود را با WhatsApp اعلام کرده است که باید در وقت و اعصاب مشتریان صرفه جویی کند. اتفاقا محیط زیست هم سود می برد. Rewe اولین خرده فروش مواد غذایی در آلمان است که خدمات جدید را ارائه می دهد و Aldi و Lidl را پشت سر گذاشته است.

در تست کوتاه ما، سرویس جدید واتس اپ Rewe رقم خوبی را کاهش می دهد. همه چیز به راحتی توضیح داده شد و به آرامی کار کرد. با این حال، با خود بروشور، هنوز نیاز به جبران وجود دارد، زیرا فقط از یک تصویر با لینک پیوست تشکیل شده است (تصویر بالا را ببینید). بنابراین اگر می‌خواهید همه پیشنهادات ویژه فعلی Rewe را ببینید، باید مسنجر را ترک کنید. اگر Rewe کل بروشور را به عنوان یک پیام تصویری ارسال کند راحت‌تر خواهد بود.منبع

آنها منابع زیادی را مصرف می کنند، صندوق های پستی را مسدود می کنند و معمولاً پس از چند روز به زباله های خوانده نشده پایان می دهند: بروشورهای تبلیغاتی. بیشتر و بیشتر خرده فروشان از شکل نابهنگام تبلیغات کنار می گذارند و به گزینه های دیجیتال روی می آورند. پس از اینکه اوبی در نهایت خط را کشید، Rewe اکنون دنبال می کند. برخلاف فروشگاه های زنجیره ای سخت افزار، Rewe (فقط) به برنامه خود متکی نیست.

Rewe بروشور هفتگی را از طریق WhatsApp ارسال می کند

تنها در چند مرحله به بروشور Rewe در واتس اپ رسید. (منبع تصویر: GIGA)