نقطه قوت پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 بازی های انحصاری بزرگی هستند که در هیچ پلتفرم بازی دیگری در دسترس نیستند. با این حال، هر از گاهی سونی رحم می کند و یکی از بازی های قدیمی را نیز به رایانه شخصی می آورد. در پایان ماه اکتبر، طرفداران می توانند بار دیگر منتظر یک کلاسیک با ویژگی های اضافی باشند.

پلی استیشن 5

Jump and Run برای PS4 و PS5 برای رایانه شخصی عرضه می شود

انحصاری بعدی پلی استیشن برای رایانه های شخصی عرضه می شود. این بار Sackboy: A Big Adventure است. یعنی پریدن و دویدن در نوامبر 2020 منتشر شد و یکی از اولین بازی های پلی استیشن 5 بود. اکنون قرار است تقریباً دو سال بعد در 27 اکتبر عرضه شود.

تریلر انتشار بازی Sackboy: A Big Adventure برای رایانه های شخصی منتشر شد کانال یوتیوب پلی استیشن آمریکای لاتین ظاهر شد. احتمالاً زودتر از موعد در آنجا آپلود شده است. دیگر در لیست نیست، بنابراین فقط با یک پیوند قابل مشاهده است.

می‌توانید تریلر انتشار بازی Sackboy: A Big Adventure را برای رایانه‌های شخصی در اینجا تماشا کنید:

Sackboy: A Big Adventure در حال دریافت ویژگی های جدید بر روی رایانه شخصی است

این تریلر همچنین برخی از ویژگی‌هایی را که بازیکنان Sackboy می‌توانند در رایانه شخصی از آن‌ها لذت ببرند، نشان می‌دهد. در اینجا خواهد شد پشتیبانی از 4K و 120 FPS و همچنین پشتیبانی از نمایشگرهای Ultrawide 21:9. با Nvidia DLSS و VRR (نرخ تجدید متغیر)، بازی باید بهتر اجرا شود و زیباتر به نظر برسد.

در آزمون همکاران ما از spieletipps، Sackboy: A Big Adventure امتیاز 82 از 100 را کسب کرد. که ستایش خاصی دارد طراحی سطوح و حالت Co-op. با این حال، سطح دشواری نباید یک چالش خیلی بالا باشد.

Sackboy: A Big Adventure آخرین نسخه انحصاری پلی استیشن است که به رایانه شخصی راه پیدا کرده است. در آنجا اکنون خود را در جمع موفقیت های بزرگی مانند God of War، Days Gone و Horizon Zero Dawn. با این وجود، انحصار همچنان نقش مهمی در مدل تجاری سونی ایفا می کند. به همین دلیل است که PS Plus، بر خلاف Xbox Game Pass، هیچ بازی را مستقیماً در هنگام راه اندازی دریافت نخواهد کرد.