سونی همچنان در حال انتشار به‌روزرسانی برای PS3 است – اما این لذت کوتاه مدت است

اگرچه امیدوارکننده به نظر می رسد، دارندگان PS3 نباید انتظار زیادی داشته باشند. این به روز رسانی به طور ناگهانی پلی استیشن 3 را به یک کنسول نسل بعدی تبدیل نمی کند. افزایش عملکرد باید کاملاً حاشیه ای باشد و احتمالاً تأثیر زیادی بر عملکرد در بازی ها نخواهد داشت.

به کنسول های PS3 استفاده شده در Konsolenkost نگاه کنید

در اینجا نحوه نصب آپدیت جدید PS3 آورده شده است

حالا USB stick را به PS3 وصل کنید و در منوی تنظیمات PS3 گزینه “Update via storage medium” را در قسمت System update در منوی تنظیمات PS3 انتخاب کنید. حالا باید فریمور آپلود بشهمنبع

اگر خودتان نمی توانید PS3 را به اینترنت وصل کنید – به هر دلیلی – همچنین می توانید به روز رسانی را از طریق یک USB نصب کنید. به سادگی USB stick را به عنوان FAT32 فرمت کنید و یک پوشه به نام “PS3” روی استیک و یک پوشه دیگر به نام “UPDATE” در پوشه PS3 ایجاد کنید.

اما دقیقاً چه چیزی در آپدیت کاملاً جدید برای کنسول قدیمی وجود دارد؟ در واقع، تنها یک پچ کلاسیک مطلق در تغییرات لاگ وجود دارد:

اگرچه PS3 از سال 2017 تولید نشده است، این کنسول هنوز توسط سونی فراموش نشده است. حداقل این چیزی است که یک ورودی جدید در وب سایت پشتیبانی رسمی شرکت ثابت می کند. چون در واقع سونی در 28 فوریه 2023 به روز رسانی دیگری برای سیستم عامل PS3 منتشر شده. این وصله تقریباً 200 مگابایت حجم دارد و نرم افزار سیستم را به روز رسانی می کند نسخه 4.90.

این به روز رسانی نرم افزار سیستم عملکرد سیستم را بهبود می بخشد

با بازی های مناسب PS3، این روزها واقعاً می توانید آشفتگی ایجاد کنید:

سپس از طریق این لینک به دنبال آپدیت PS3 با نسخه 4.90 بگردید (دکمه آبی رنگی که می گوید “دانلود PS3 Update” را جستجو کنید، روی آن راست کلیک کنید و سپس “Save link as” را فشار دهید). فایل دانلود شده را به پوشه UPDATE در حافظه USB منتقل کنید.

PS3 اکنون بیش از 16 سال از عمر آن می گذرد، اما به نظر می رسد سونی هنوز کنسول کلاسیک خود را به طور کامل حذف نکرده است. زیرا اگر اکنون کنسول را دوباره روشن کرده و به اینترنت وصل کنیم، متوجه می شویم که بعد از این همه سال واقعاً یک فریمور جدید ظاهر شده است. با این حال، نرم افزار جدید هیچ نوآوری واقعاً پیشگامانه ای ارائه نمی دهد.

پلی استیشن 3

پس از بیش از 16 سال استفاده: PS3 سیستم عامل جدیدی دریافت می کند

اگر می خواهید PS3 خود را به روز کنید، می توانید به راحتی این کار را مستقیماً از کنسول انجام دهید. به سادگی PS3 یا از طریق وای فای یا اترنت متصل شوید و در منوی تنظیمات بعد از تب “به روزرسانی سیستم” جستجو و سپس مورد فرعی “به روز رسانی از طریق اینترنت” انتخاب کنید. سپس سیستم عامل جدید دانلود و نصب می شود، پس از اتمام نصب، کنسول مجددا راه اندازی می شود.