سونی کاتالوگ فیلم و سریال مشتریان پولی خود را کاهش داده است. بیش از 300 قطعه محتوای دیجیتال فقط برای چند هفته در دسترس هستند، سپس برای همیشه از بین می روند. سونی همچنین دلیلی برای این اقدام ارائه می دهد.

سونی

فروشگاه پلی استیشن: سونی فیلم ها و سریال ها را حذف می کند

سونی به تازگی به این سؤال پاسخ داده است که آیا محتوای دیجیتالی واقعاً خریداری شده یا فقط قرض گرفته شده است. تا 31 آگوست 2022 برخی فیلم ها و سریال ها دیگر در پلی استیشن در دسترس نیستند. این در مورد محتوایی که مشتریان در گذشته برای آن پول خرج کرده اند نیز صدق می کند. اینها فقط برای چند هفته در دسترس هستند.

سونی در حال حاضر از طریق ایمیل به مشتریان خود اطلاع می دهد که محتوای مختلف دیگر از اول سپتامبر 2022 ارائه نخواهد شد. با توجه به “توافقنامه مجوز در حال تحول با ارائه دهندگان محتوا” همان بیش از 300 فیلم و سریال از Studio Canal از کتابخانه ویدیو حذف شود.

یکی لیست تمام عناوین تحت تأثیر سونی در وب سایت پلی استیشن منتشر کرد. علاوه بر فیلم‌های پرفروشی مانند «لا لا لند» و «دردویل»، فیلم‌های «اره» و «بازی‌های گرسنگی» نیز قربانی این کاهش‌ها می‌شوند. سریال هایی مانند «خدایان آمریکایی»، «شمارش معکوس کپنهاگ» و «خورشید نیمه شب» نیز به دلیل اتمام مجوزها توسط سونی حذف می شوند. تعداد زیادی فیلم ترسناک نیز در این لیست وجود دارد (منبع: سونی).

در ویدیو: ارائه دهندگان بزرگ جریان در مقایسه.

فیلم های حذف شده: مشتریان پلی استیشن گرسنگی می کشند

مشتریانی که در گذشته یک یا دو فیلم را از طریق فروشگاه پلی استیشن خریداری کرده اند، ممکن است روی غرامتی مانند کوپن حساب نکنید. حداقل این چیزی نیست که اعلامیه شرکت می گوید. سونی هنوز توضیح نداده است که آیا محتوای دیجیتال بیشتری در آینده ناپدید خواهد شد یا خیر. سونی در سال گذشته خرید و اجاره فیلم و سریال از طریق پلی استیشن را متوقف کرده بود.