سونی برای کنترلر حرفه ای جدید خیلی می خواهد

کنترلر نه تنها به صورت فیزیکی قابل تغییر است، بلکه می تواند تغییر کند شخصی سازی از طریق نرم افزار. در صورت لزوم، کلیدها را می توان دوباره اختصاص داد یا غیرفعال کرد. حساسیت میله ها و ماشه ها نیز به تنظیم بستگی دارد. چندین پروفایل کنترلر را می توان بسته به بازی ذخیره و فراخوانی کرد.

سونی قبلاً کنترلر حرفه ای خود DualSense Edge را در پایان ماه اوت برای پلی استیشن 5 معرفی کرده بود. با این حال، تا کنون، تاریخ عرضه و قیمت هر دو راز بوده است. اکنون این تغییر کرده است: سونی این کنترلر را خواهد ساخت پیشنهاد در سراسر جهان از 26 ژانویه 2023 – به قیمتی که نتیجه داده است. این گروه در مجموع 239.99 یورو برای DualSense Edge می خواهند (منبع: پلی استیشن).

سونی ماه ها پیش از کنترلر DualSense Edge PS5 Pro رونمایی کرد، اما قیمت و تاریخ عرضه آن تنها در حال حاضر مشخص است. گیمرها باید تا سال آینده صبر کنند – و واقعاً در جیب خود غوطه ور شوند. پیش خرید از 25 اکتبر امکان پذیر است.

پلی استیشن 5

Sony: کنترلر PS5 DualSense Edge 239.99 یورو قیمت دارد

PS5 DualSense Edge – تریلر ویژگی ها

DualSense Edge برای پیش فروش از 25 اکتبر در دسترس است

برای این مقدار، علاوه بر کنترل، تعدادی لوازم جانبی سونی می خواهد DualSense Edge را به عنوان یک کنترلر ماژولار به بازار عرضه کند. سه مجموعه درپوش چوبی قابل تعویض، دو دکمه پشتی نیمه دایره ای و دو دکمه عقب اهرمی، به همراه یک کابل USB بافته، محفظه کانکتور و کیسه محافظ وجود دارد. همه محتویات مانند Elite Series 2 مایکروسافت در جیب قرار می گیرند.

حتی اگر کنترلر تا پایان ژانویه 2023 به طور رسمی در بازار نباشد، علاقه مندان می توانند از قبل از آن استفاده کنند. پیش‌سفارش از 25 اکتبر 2022. سونی یک کمپین زودرس ارائه نکرده است، بنابراین قیمت آن 239.99 یورو است. پیش فروش منحصراً از طریق سونی انجام می شود، نه از طریق ارائه دهندگان شخص ثالث.منبع

این چیزی است که DualSense Edge ارائه می دهد: