قبلاً می توانید میزان جدی بودن ارائه دهنده را در آزمایش ما بخوانید:

اگر می‌خواهید فوراً پاداش‌های بیشتری دریافت کنید، می‌توانید از برنامه داخلی «ارجاع یک دوست» استفاده کنید. می‌توانید یک پیوند دعوت شخصی برای دوستان خود ارسال کنید و به آنها اجازه دهید برنامه Trade Republic را نیز نصب کنند. پس از نصب، باز کردن انبار و انجام الزامات، هم شما و هم دوست معرفی شده‌تان هر کدام یک جایزه دریافت خواهید کرد.

آیا به سادگی می خواهید سهام، ETF و ارزهای دیجیتال را از طریق گوشی هوشمند معامله کنید؟ سپس پیشنهاد فعلی برای مشتریان جدید در Trade Republic قطعا برای شما جالب است: وقتی یک انبار باز می کنید، یک سهم به ارزش 50 یورو به صورت رایگان دریافت می کنید. علاوه بر این، سالانه 2 درصد سود بابت اعتبار سرمایه گذاری نشده دریافت خواهید کرد. در اینجا شما جزئیات را دریافت می کنید.

برنامه جمهوری تجاری: سهم رایگان + 2٪ سود اعتباری

Trade Republic یک بانک معتبر است که ماموریت خود را ایجاد کرده است تا افراد غیر عادی و مبتدیان تجارت را به راحتی و ارزان در بازار سرمایه تجارت کنند. چه با برنامه های پس انداز بلند مدت و چه با معاملات سریع سهام. و حتی بدون کمیسیون، برای هر سفارش فقط نرخ ثابت 1 یورو وجود دارد. این شرکت فناوری یک بانک واقعی تجارت اوراق بهادار آلمانی است و توسط بوندس‌بانک و BaFin چک می‌شود. بنابراین سپرده ها تا سقف 100000 یورو از نظر قانونی محافظت می شوند.

پیشنهاد را در تجارت جمهوری ببینید

حتی پاداش های بیشتر با معرفی دوستان

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.