آیا به سادگی می خواهید سهام، ETF و ارزهای دیجیتال را از طریق گوشی هوشمند معامله کنید؟ سپس پیشنهاد فعلی برای مشتریان جدید در Trade Republic قطعا برای شما جالب است: وقتی یک انبار باز می کنید، یک سهم به ارزش 50 یورو به صورت رایگان دریافت می کنید. علاوه بر این، سالانه 2 درصد سود بابت اعتبار سرمایه گذاری نشده دریافت خواهید کرد. در اینجا شما جزئیات را دریافت می کنید.

برنامه جمهوری تجاری: سهم رایگان + 2٪ سود اعتباری

اگر می خواهید وارد دنیای سهام، ETF و ارزهای دیجیتال شوید، می توانید آن را از کارگزار آنلاین دریافت کنید. جمهوری تجاری فقط یک پیشنهاد وسوسه انگیز دریافت کردم در افتتاحیه انبار رایگان یکی را دریافت خواهید کرد اشتراک گذاری یا یکی کسری از سهام به ارزش 50 یورو به صورت رایگان (به پیشنهاد در جمهوری تجاری مراجعه کنید). الزامات: همه چیز فقط برای مشتریان جدید و تنها پس از سپرده موفقیت آمیز حداقل 300 یورو و 2 معامله (خرید / فروش) اعمال می شود. علاوه بر این، اخیراً 2 درصد سود در مانده اعتبار سرمایه‌گذاری نشده خود تا 50000 یورو دریافت کرده‌اید که می‌تواند درآمد اضافی خوبی باشد – این پیشنهاد برای مشتریان فعلی نیز اعمال می‌شود.

پیشنهاد را در تجارت جمهوری ببینید

نحوه کار پیشنهاد:

  • در برنامه ثبت نام کنید، برنامه را دانلود کنید و ثبت نام کنید
  • شناسایی از طریق شناسه ویدیویی
  • حداقل 300 یورو به حساب واریز کنید
  • انجام دو معامله پولی (خرید / فروش)
  • یک سهم رایگان یا کسری از یک سهم به ارزش 50 یورو دریافت کنید
  • برای سود اعتبار: در برنامه، بر روی بنر “دریافت 2% سود” کلیک کنید و آن را فعال کنید.

تجارت با Trade Republic به این صورت است

Trade Republic یک بانک معتبر است که ماموریت خود را ایجاد کرده است تا افراد غیر عادی و مبتدیان تجارت را به راحتی و ارزان در بازار سرمایه تجارت کنند. چه با برنامه های پس انداز بلند مدت و چه با معاملات سریع سهام. و حتی بدون کمیسیون، برای هر سفارش فقط نرخ ثابت 1 یورو وجود دارد. این شرکت فناوری یک بانک واقعی تجارت اوراق بهادار آلمانی است و توسط بوندس‌بانک و BaFin چک می‌شود. بنابراین سپرده ها تا سقف 100000 یورو از نظر قانونی محافظت می شوند.

پیشنهاد را در تجارت جمهوری ببینید

حتی پاداش های بیشتر با معرفی دوستان

اگر می‌خواهید فوراً پاداش‌های بیشتری دریافت کنید، می‌توانید از برنامه داخلی «ارجاع یک دوست» استفاده کنید. می‌توانید یک پیوند دعوت شخصی برای دوستان خود ارسال کنید و به آنها اجازه دهید برنامه Trade Republic را نیز نصب کنند. پس از نصب، باز کردن انبار و انجام الزامات، هم شما و هم دوست معرفی شده‌تان هر کدام یک جایزه دریافت خواهید کرد.

قبلاً می توانید میزان جدی بودن ارائه دهنده را در آزمایش ما بخوانید:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.