سلام اپل، این ویژگی ممکن است از بین برود

اما برای چه؟ برای اکثر کاربران، این ویژگی کاملاً بی معنی است، حتی برای نوستالژیک هایی مانند ما. اگر فقط صدا حداقل خوب به نظر می رسید. اما او این کار را نمی کند، خودتان گوش کنید:

راستی: صدا را نمی توان در آیفون های قدیمی تر نصب کرد. دنباله صداها را می توان مستقیماً در رام بوت محافظت شده از نوشتن یافت. به عبارت دیگر، صدا حتی قبل از بارگذاری یک سیستم عامل تأثیر می گذارد. چنین ویژگی را نمی توان از طریق به روز رسانی به دستگاه های قدیمی منتقل کرد. خوشبختانه اگر از من بپرسید.منبع

به طور خاص، صداهای راه اندازی بعدی مک ها بسیار قوی تر به نظر می رسند:

آیفون های جدید چه چیز دیگری برای ارائه دارند؟ نمای کلی:

به عنوان یک کاربر قدیمی اپل، در واقع پذیرای هر نوع نوستالژی هستم، اما ادغام صدای شروع به کار در آیفون 14 معادل مک در نهایت من را هیجان زده نمی کند. اپل از ارائه این ویژگی خوشحال است.

سیب

کاربران مک از همان ابتدا با صدای معروف راه اندازی آشنا هستند. اما چه بخواهید چه نخواهید، به سادگی متعلق است و باعث می شود هر کاربر اپل به طور شنیداری در میان جمعیت قابل تشخیص باشد. اما در آیفون، این ویژگی تاکنون بیهوده جستجو شده است. این در حال حاضر با آیفون 14، آیفون 14 پلاس، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس در حال تغییر است. تلفن‌های همراه جدید اپل، همگی هنگام راه‌اندازی و همچنین هنگام خاموش کردن آیفون، چنین «رویداد صوتی» را دریافت می‌کنند.

آیفون با صداهای راه اندازی و خاموش شدن: چرا فقط اپل؟

نظری از Sven Kaulfuss.

مهم نیست، اگر نوستالژی است، لطفا با کمی بوم و بیس بیشتر. اما شما می توانید خودتان را نجات دهید و نباید اول آن را فعال کنید. من قطعا به آن نیازی ندارم و در چند سال گذشته آن را از دست نداده ام. اما آیا صدای شروع و خاموش شدن واقعاً معنای عمیق تری دارد و آیا هدفی را دنبال می کند؟

حس و هدف: این پشت آن است

به نظر من خیلی قدرتمند و پرحجم نیست. به خصوص زمانی که آن را با صدای راه اندازی مک مقایسه کنید. صدا نیز کاملاً گیج کننده است زیرا برای روشن و خاموش کردن نیز استفاده می شود. اپل ترجیح می‌دهد دو آهنگ متفاوت را در اینجا نصب کند.

برای اکثر کاربران نیست. اما هنوز یک مورد مرزی وجود دارد. این امر باعث می شود افراد دارای اختلالات بینایی راحت تر ببینند که آیا آیفون به درستی روشن یا خاموش می شود. مسلماً، در آن صورت ممکن است این ویژگی واقعاً احمقانه نباشد. از طرف دیگر، هیچ کس واقعاً تا به حال آن را از دست نداده بود.