سلاح نهایی را در فاینال فانتزی شانزدهم باز کنید و بسازید

شما لازم نیست نگران کلام آفرینش باشید. این مواد در ابتدای NG+ مستقیماً در فهرست موجودی شما قرار می گیرد. دو آیتم دیگر نسخه های بهبود یافته از بهترین سلاح های اولین بازی هستند. چگونه این را دریافت می کنید، در زیر با جزئیات بیشتری توضیح می دهیم.

سایه ابدی تصفیه شده صنایع دستی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اتفاقاً برای تولید نیازی به Eternal Shadow معمولی از اولین playthrough ندارید.

گرگ و میش زیبای خدایان را ساخت

زبان ها:انگلیسی آلمانی

برای ساختن Ultima Sword در New Game Plus به سه ماده نیاز دارید. با این حال، دو مورد از آنها در ابتدا با “???” توصیف شده است و بنابراین در ابتدا مشخص نیست که دقیقا به چه چیزی نیاز است. موارد زیر مورد نیاز است:

 • کلمه خلقت
 • سایه ابدی تصفیه شده
 • گرگ و میش تصفیه شده خدایان
منابع فاش شده برای ساخت سلاح Ultima در FF16 (منبع: Screenshot GIGA).
منابع فاش شده برای ساخت سلاح Ultima در FF16 (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

برای شمشیر “گرگ و میش تصفیه شده خدایان” به موارد زیر نیاز دارید:

 • راگناروک تصفیه شده (1x): به عنوان جایزه برای تکمیل کوئست جانبی Blacksmith IV در New Game Plus دریافت شد.
 • اوریکالکوم (3x): Orichalcum را می توان با شکست دادن برخی خطرات بدنام از هیئت مدیره هانت و با انجام دو ماموریت جانبی خاص به دست آورد. شش مکان Orichalcum در هر بازی وجود دارد. منابع دقیق تامین به شرح زیر است.
 • Pristine Darksteel (2x): Pristine Darksteel فقط با انجام دو ماموریت شکار خاص در New Game Plus بدست می آید.
 • شاخ شکار بکر (1x): شاخ شکار بکر پس از شکست دادن تهدید بدنام Gobermouch در New Game Plus به دست می آید. این از چهل و هفتمین ماموریت اصلی «برادران» در تخته شکار در دسترس است.

در اینجا نیز برای تولید نیازی به Götterdämmerung معمولی از اولین بازی نیست.

Forge Ultimate Weapon

برای شمشیر “سایه ابدی تصفیه شده” به موارد زیر نیاز دارید:

 • خرده تیره بکر (1x): به طور خودکار در New Game Plus در پایان چهل و ششمین ماموریت اصلی “آخرین پادشاه” پس از شکست دادن بارناباس / اودین دریافت شد.
 • برند یخی تصفیه شده (1x): اگر همیشه آخرین اسلحه حماسی را با مواد اصلی در Blacksmith ساخته اید، باید از قبل در موجودی شما باشد. همچنین لازم است که قبلاً نسخه های تصفیه شده Lightburn، Boulder Wedge، Lightning Bolt، Flametongue و Storm Call را ساخته باشید.
 • سنگ شهابی بی عیب (8x): آنها را هر از چند گاهی به عنوان لوت بعد از باس فایت ها در New Game Plus دریافت می کنید یا می توانید آنها را در صندوقچه ها پیدا کنید. شما همچنین می توانید آنها را به قیمت 2000 گیلاس از فروشگاه شارون خریداری کنید.
 • نیش (800x): شما آن را هر از چند گاهی به عنوان غارت پس از باس فایت یا از هیولاهای خاصی در دنیای بازی (مثلاً گرگ) دریافت می کنید. شما همچنین می توانید آنها را از فروشگاه شارون به قیمت 40 گل خریداری کنید.

در Final Fantasy XVI می توانید از Ultima Sword برای ساخت بهترین سلاح در بازی استفاده کنید. اما کجا و چگونه می توان سلاح Ultima را دقیقاً باز و جعل کرد؟ در اینجا ما تمام الزامات این کار را فهرست می کنیم.

فاینال فانتزی 16

قفل سلاح نهایی را در FF16 باز کنید