سفارش فیلم و سریال

جهان فیلم پیرامون «جنگ ستارگان» در حال حاضر به درستی در حال گسترش است. برای اینکه به شما ایده بهتری درباره جایی که هر فیلم و سریال در جدول زمانی جنگ ستارگان قرار دارد، بدهد. با مرور کلی ما همچنین می توانید همه چیز را به ترتیب زمانی ببینید.

جنگ ستارگان

اما اگر نتوانید سریال یا فیلمی را به درستی مرتب کنید، جدول زمانی به شما کمک می کند. اگر تعجب می‌کنید که چرا شخصیت خاصی ناگهان بی‌تجربه به نظر می‌رسد یا آسیب دیده است، نگاه کردن به ترتیب زمانی اغلب خود سؤالات را روشن می‌کند.

دو مجموعه میکرو انیمیشن «جنگ ستارگان: نیروهای سرنوشت» و «جنگ ستارگان کهکشان ماجراجویی» نیز بخشی از کانون رسمی هستند. با این حال، مینی داستان‌های کوتاه در تمام دوره‌های جهان «جنگ ستارگان» اتفاق می‌افتد، به این معنی که نمی‌توان کل سریال را در یک جدول زمانی طبقه‌بندی کرد.

وقتی نوبت به ترتیب زمانی می رسد، هیلتون شکایت می کند که شگفتی عظیم سه گانه قدیمی دیگر کارساز نیست. هیلتون فکر می کند سفارش بر اساس تاریخ عرضه بهتر است، اما ایده آل نیست. در نسخه فعلی اپیزود شش، هیدن کریستنسن را می توان در پایان مشاهده کرد، که برای تماشاگرانی که اولین بار هستند، معنی ندارد. در واقع، او فکر می‌کند که می‌توان اپیزود I را کاملاً کنار گذاشت، زیرا داستان پس‌زمینه آناکین چیز زیادی به داستان واقعی لوک اضافه نمی‌کند.

به دستور هیلتون، cliffhanger در “امپراتوری ضربه می زند” با نوعی “فلش بک” با اپیزودهای II و III قبل از اینکه کل داستان در قسمت ششم حل شود دنبال می شود. به این ترتیب، داستان لوک آغاز و پایان مجموعه را تشکیل می دهد. بینندگان همچنین باید شخصیت های کمتری را دنبال کنند. اگر اپیزود اول را کنار بگذارید، با دارث ماول و کوی گون جین روبرو نخواهید شد و جار جار بینکس گانگان تنها نقش مکمل کوچکی دارد. می توانید تمام جزئیات سفارش قمه را با مزایا و معایب آن در وبلاگ راد هیلتون بخوانید.

همه فیلم‌ها و سریال‌های جنگ ستارگان را در دیزنی پلاس ببینید

اعتبار تصویر: لوکاس فیلم/والت دیزنی

مرتبه سوم: سفارش چنگال رد هیلتون وبلاگ نویس فناوری. این به ترتیب ایده آل دو سه گانه اول می پردازد و این ایده را دارد که داستان لوک اسکای واکر را در پیش زمینه قرار دهد و در عین حال هیچ گونه پیچش داستانی را برای تماشاگرانی که اولین بار هستند پیش بینی نمی کند.

  • دستور ماچته:
  • قسمت چهارم
  • اپیزود پنجم
  • اختیاری: قسمت اول
  • قسمت دوم
  • قسمت سوم
قسمت ششم

افرادی خالص هستند که همیشه تک تک نوارها را در مجموعه فیلم‌های مهمی مانند «جنگ ستارگان» به ترتیبی که در سینما اکران می‌شوند، تماشا می‌کنند. و سپس کسانی هستند که ترجیح می دهند به جدول زمانی اتفاقاتی که در فیلم ها می افتد پایبند باشند. برای دومی، ترتیب زمانی نیز ترتیب «صحیح» است. اینگونه است که داستان «جنگ ستارگان» را پیوسته دنبال می کنید و همیشه بین دوره ها و رویدادها این طرف و آن طرف نمی پرید.

تریلر نسخه ویژه 1997:

تریلر “Star Wars Trilogy (1997)” نسخه ویژه

دستور “Machete” به عنوان یک دستور جایگزین علاوه بر ترتیب زمانی و ترتیب انتشار، یکی دیگر نیز وجود دارد آخرین

ما در اینجا آثار سینمایی دنیای «جنگ ستارگان» را به ترتیب زمانی برای شما مرتب کرده ایم. تقویم استاندارد کهکشانی به قبل از نبرد یاوین (VSY) و بعد از نبرد یاوین (NSY) در جهان جنگ ستارگان تقسیم می شود. این فهرست تنها شامل فیلم‌ها و سریال‌هایی می‌شود که در حال حاضر بخشی از قانون رسمی دیزنی هستند. کارتون و انیمیشن با ستاره هستند

علامت گذاری شده، عناوین خاکستری شده هنوز منتشر نشده اند. سال فیلم سینما
سلسله
مورد جدی 32 VSY Episode I: The Phantom Menace (1999)
*جنگ ستارگان: داستان های جدی 22 VSY
اپیزود دوم: حمله کلون ها (2002) 22 VSY * جنگ ستارگان: جنگ کلون ها (2008)
*Clone Wars (2008-2014)
*جنگ ستارگان: دسته بد (2021–؟) 19 VSY
اپیزود سوم: انتقام سیث (2005)
تسلط بر امپراتوری 13 VSY
Solo: A Star Wars Story (2018) 9 VSY
جنگ ستارگان: اوبی وان کنوبی (از سال 2022)
عصر شورش 5 VSY
جنگ ستارگان: آندور (2022–؟) 5 VSY
* شورشیان جنگ ستارگان (2014-2018)
*Star Wars: Visions (2021–?)
*داستان دروید (2025) 0 VSY
Rogue One: A Star Wars Story (2016) 0 VSY
قسمت چهارم: یک امید جدید (1977)
جنگ ستارگان: لاندو (TBA) 3NSY
اپیزود پنجم: امپراتوری ضربه می زند (1980) 4NSY
اپیزود ششم: بازگشت جدی (1983)
جنگ ستارگان: اسکادران سرکش (2023)
جمهوری جدید 9NSY
ماندالوریان (2019–؟) 9NSY
کتاب بابا فت (2021–؟) 9NSY
جنگ ستارگان: رنجرزان جمهوری جدید (TBA) 9NSY
جنگ ستارگان: آهسوکا (2023)
ظهور مرتبه اول 34 NSY اپیزود هفتم: نیرو بیدار می شود (2015)
*مقاومت جنگ ستارگان (2018-2020) 34 NSY
قسمت هشتم: آخرین جدای (2017) 35 NSY
اپیزود نهم: ظهور اسکای واکر (2019)

قانون کنونی جهان “جنگ ستارگان” علاوه بر سه سه گانه، شامل چندین اسپین آف است – و دیزنی در حال برنامه ریزی خیلی بیشتر است. کیهان فیلم و سریال در حال گسترش است، بنابراین به عنوان یک طرفدار گاهی اوقات ممکن است در مورد زمان وقوع رویدادها گیج شوید. بنابراین آیا نمایش دنباله یا پیش درآمد فیلم است و آیا اسپین آف بین قسمت ها اتفاق می افتد یا بعد از آن؟ Solo و Rogue One کجا می‌آیند و سریال‌های انیمیشنی مانند Clone Wars و Rebels چگونه در جدول زمانی جنگ ستارگان قرار می‌گیرند؟

همه فیلم‌ها و سریال‌های جنگ ستارگان را در دیزنی پلاس ببینید

جنگ ستارگان: ترتیب زمانی

شما کدام شخصیت جنگ ستارگان هستید؟ (مسابقه) آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنیدتوییتر

.منبع