سری جدید مرد عنکبوتی در این رقابت اجرا می شود

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

محوریت سریال نشات گرفته از یک واقعیت سیاه و سفید است مرد عنکبوتی نوآر، یک قهرمان سالخورده گفته می شود این سریال در دهه 1930 در شهر نیویورک می گذرد. با این حال، پیتر پارکر در این لباس پنهان نخواهد شد. یک جهان کاملاً جدید بدون اتصال مستقیم به MCU (جهان سینمایی مارول) ایجاد شده است، اما همچنین نه به “جهان جدید” سونی. Spider-Man Noir قبلاً یک انیمیشن در آن ظاهر شده بود و همانطور که مشخص است نیکلاس کیج در نسخه اصلی صحبت می کرد. البته اکنون طرفداران به تعهد بازیگر کالت امیدوارند، اما این موضوع نه تایید شده و نه به طور رسمی صحبت شده است.

آخرین حضور مرد عنکبوتی در لایو اکشن در MCU بود:

مهم است بدانید: جوهر مرد عنکبوتی نوآر است بسیار تاریک تر و وحشیانه تر نسبت به مرد عنکبوتی که آخرین بار در MCU دیده شد. نسخه ای برای بزرگسالان، اگر بخواهید، و نه لزوما برای کودکان. با کمی شانس، بالاخره یک نسخه نه لزوما بزرگسال از مرد عنکبوتی را دریافت خواهیم کرد.

در مقابل، فیل لرد، کریس میلر و مدیر فعلی مرد عنکبوتی در سونی، ایمی پاسکال، رانندگان سری جدید هستند. دو نفر اول نیز تهیه کنندگان انیمیشن دنیای مرد عنکبوتی هستند. Oren Uziel توسعه و تولید اجرایی سریال Spider-Man Noir را بر عهده خواهد داشت. فیلمنامه های او را مثلا از «خیابان 22 جامپ» یا اخیراً از «شهر گمشده – راز شهر گمشده» می شناسیم.

امیدوارم برای بچه ها هیچی نباشه

Spider-Man: No Way Home – Trailer 2 German

مرد عنکبوتی در حال دریافت یک اقتباس لایو اکشن جدید به صورت سریال است. اما روی دیزنی + اجرا نمی شود، بلکه در رقابت آمازون پرایم ویدیو اجرا می شود. اما این تنها شگفتی نیست، زیرا این مرد عنکبوتی ممکن است کمی عمداً “بی رنگ” به نظر برسد، اما یک سگ پیر حیله گر است.

همانطور که مجله صنعتی Variety گزارش می دهد، سونی و MGM (که اکنون به آمازون تعلق دارد) در حال کار بر روی یکی از آنها هستند. سریال جدید مرد عنکبوتی لایو اکشن. در آینده باید روی Amazon Prime Video اجرا شود، Disney + فقط می تواند تماشا کند و دیگر تمام خواهد شد. به هر حال، سونی می‌تواند و اجازه دارد هر کاری که می‌خواهد با مرد عنکبوتی انجام دهد – به لطف حقوق مجوز. از آنجایی که سونی سرویس استریم خود را اجرا نمی کند، همکاری با آمازون مطمئناً گزینه معقولی است.

نه در Disney+: Spider-Man Noir به Amazon Prime Video می آید