سریعتر کردن تلفن همراه شیائومی: به همین راحتی

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+: نکات برجسته گوشی هوشمند میان رده ارائه شده

عملکرد خاموش کردن انیمیشن ها برای چه کسانی مناسب است؟

برای انجام این کار، باید در شیائومی به صورت زیر عمل کنید:

  1. تنظیمات
  2. تنظیمات بیشتر
  3. دسترسی
  4. دیدن
  5. انیمیشن ها را حذف کنید

امکان خاموش کردن انیمیشن ها و در نتیجه افزایش سرعت گوشی هوشمند البته اختیاری است. اگر شیائومی شما سریع اجرا می‌شود یا از انیمیشن‌هایی که همیشه روان اجرا نمی‌شوند اهمیتی ندارید، لازم نیست کاری انجام دهید. اگر انیمیشن‌های غیرضروری، که هموار اجرا نمی‌شوند، شما را مثل من آزار می‌دهند، آن را امتحان کنید. بلافاصله متوجه خواهید شد که یک گوشی شیائومی چقدر می تواند سریعتر باشد. انیمیشن ها باید انتقال ها را روان تر کنند. اما اگر به درستی کار نمی کند، پس من به انیمیشن ها نیازی ندارم.منبع

خاموش کردن انیمیشن ها به ویژه برای گوشی های هوشمند میان رده مانند سری Redmi ارزشمند است:

تلفن‌های هوشمند شیائومی معمولاً قیمت بسیار خوبی را ارائه می‌کنند، اما تلفن‌های همراه همیشه واقعاً روان کار نمی‌کنند. شما به راحتی می توانید به خودتان کمک کنید: با یک عملکرد می توانید به طور قابل توجهی سرعت دستگاه را افزایش دهید.

شیائومی

به این ترتیب تلفن همراه شیائومی خود را سریعتر می کنید

اما راهی وجود دارد که می‌توانید گوشی شیائومی خود را به طرز چشمگیری سریع‌تر کنید. تو می توانی فقط انیمیشن ها را خاموش کنید. در نتیجه انیمیشن های بسیار کمتری نمایش داده می شوند که البته نمی توانند تکان بخورند. گوشی هوشمند بسیار سریعتر احساس می شود.

شرکت چینی گوشی های هوشمند شیائومی مدل های بی شماری را در آلمان ارائه می دهد. بسیاری از این گوشی‌ها به خوبی اجرا می‌شوند، اما برخی از گوشی‌های هوشمند برای دستیابی به عملکرد بهتر، نیاز به تغییر کمی دارند. همانطور که با سامسونگ نیز هستند در شیائومی انیمیشن ها اغلب مسئول این هستندکه گوشی هوشمند به راحتی کار نمی کند. در اصل، تلفن هوشمند قادر به انجام این کار است، اما سطح تضمین می کند که این مورد نیست. این بیشتر در مورد گوشی های هوشمند میان رده صدق می کند، اما آنها نیز از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.