سریال Prequel یک مشکل بزرگ دارد

با این حال، تا زمانی که سریال ظاهر شود، باید این کار را انجام دهید صبور باشید: نه تا سال 2023 اگر چنین باشد، هنوز تاریخ دقیقی مشخص نیست (منبع: TVLine).منبع نمی دانید کدام سریال را تماشا کنید؟ همکاران ما از کینو چند نکته دارند:

جان ویک: سریال را در ابتدا فقط می توان به عنوان یک جریان دید

شرکت‌های Peacock و Lionsgate قراردادی را امضا کرده‌اند که حول محور یک سریال سه قسمتی به نام The Continental خواهد بود. این یک سری پیش درآمد برای جان ویک است – بنابراین ماقبل تاریخ. با این حال، شخصیت محبوبی را که بازی می کند برجسته نمی کند کیانو ریوز، که به احتمال زیاد طرفداران باید بدون آن کار کنند – یک ضربه واقعی

برخلاف برنامه ریزی اولیه، این سریال از تلویزیون عادی پخش نخواهد شد. اما اکنون با طاووس در سرویس پخش مستقیم به پایان می رسد. کلی کمپبل، رئیس شرکت مستقیم به مصرف کننده طاووس می گوید:

به جای آن بایستید تاریخچه پیدایش و کار هتل انحصاری کانتیننتال در مرکز، که به عنوان پناهگاه قاتلان قراردادی در جان ویک عمل می کند.

فیلم های جان ویک یک پدیده جهانی است. اکنون این فرنچایز در حال ساخت یک سری پیش درآمد است. در واقع، طرفداران فیلم باید قلب خود را تندتر بزنند. اما داستان گیرایی بزرگی دارد.

جان ویک به عنوان یک سریال احتمالاً باید بدون کیانو ریوز کار کند

تمرکز روی وینستون اسکات جوان است (کالین وودل)، رئیس بعدی هتل، که با گذشته خود روبرو می شود که فکر می کرد قبلاً پشت سر گذاشته است. در تلاش برای به دست آوردن کنترل هتل نمادین، مسیر او او را از طریق دنیای مرموز شهر نیویورک هدایت می کند. علاوه بر کالین وودل، نام های بزرگی مانند مل گیبسون و پیتر گرین نیز دیده خواهند شد.

فیلم‌های جان ویک به یک پدیده جهانی تبدیل شده‌اند و جزو پربیننده‌ترین فیلم‌های طاووس هستند. ما بسیار هیجان زده و مفتخریم که با Lionsgate همکاری می کنیم تا این فرنچایز باورنکردنی را گسترش دهیم. ما ارزش یک فرنچایز جهانی را می‌دانیم و وال بورلند و تیمش می‌دانستند که وقتی این مجموعه رویداد ویژه را به Peacock بیاوریم و تمام نیروی NBCUniversal را پشت سر بگذاریم، اولین نمایش The Continental رویداد پخش سال خواهد بود.