سریال Awesome Prime دور از مرگ است

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع این تیم در حال حاضر مشغول فیلمبرداری فصل چهارم است. یک توییت تا حدی مبهم از اریک کریپکی خالق سریال اکنون باعث سردرگمی شده است. طرفداران نگران بودند و فکر می کردند که بعد از فصل 4 تمام می شود. اما اینطور نیست. اندکی پس از آن، کریپکه این موضوع را به صراحت بیان کرد پایان «پسران» هنوز به پایان نرسیده است است. سخنان اطمینان بخش او (ترجمه شده): «ما از اواخر اوت شروع به تیراندازی کردیم. من اینجا هستم تا قسمت پایانی فصل 4 را آماده و کارگردانی کنم. نه، نه فینال سریال، بیشتر خواهد بود!»

اما چه زمانی فصل 4 به Amazon Prime Video می آید؟ کریپکه هنوز تاریخی را مشخص نکرده است، فقط در مورد آن صحبت می کند “گاهی در آینده”. اما احتمالاً امسال هنوز هم می توانیم روی آن حساب کنیم. برای یادآوری، تاریخ شروع فصل های گذشته:

  • فصل 1: 26 جولای 2019
  • فصل 2: ​​4 سپتامبر 2020
  • فصل 3: 3 ژوئن 2022

تصور کنید اکثر ابرقهرمانانی که می شناسید فقط احمق های شاخ در روابط عمومی باشند که به مردم اهمیتی نمی دهند. در عوض، این در مورد قدرت، پول و رابطه جنسی زیاد است. به دنیای پسران خوش آمدید سریال ابرقهرمانی برای کسانی که ابرقهرمان ها را دوست ندارند. آمازون با آن به موفقیت بزرگی دست یافت که چهار سال پیش نمایش داده شد.

آمازون پرایم ویدیو: «پسران» بعد از فصل 4 تمام نمی شود

آیا مارول برای شما خیلی خسته کننده و خفه کننده است؟ سپس، با کمی شانس، قبلاً “پسران” را در Amazon Prime Video کشف کرده اید. اما آینده چه چیزی به ارمغان می آورد؟ خیلی بیشتر، زیرا آمازون و کسانی که در پشت سریال موفق هستند در حال حاضر امیدها را برای بیشتر افزایش می دهند.

بدیهی است که به دلیل همه‌گیری کرونا، تاخیر بیشتری بین فصل‌های 2 و 3 وجود داشت، اما امیدواریم در حال حاضر این انتظار دیگر وجود نداشته باشد. بر این مبنا: پاییز یا شاید حتی تابستان 2023 به نظر ما واقع بینانه است

چهار سال پیش همه چیز اینگونه شروع شد:

تا آن زمان می توانید 24 قسمت قبلی را دوباره تماشا کنید. حتی اینها عالی هستند – 8.7 از 10 امتیاز در IMDb یا تاییدیه 93 درصد منتقد حرفه ای در Rotten Tomatoes. می توان بیشتر از آن را دید («پسرها» در تماشای Amazon Prime Video).

تریلر پسران آمازون آلمانی

پس آیا این قطعاً به معنای فصل 5 است؟ هنوز مستقیماً نه، زیرا آمازون هنوز این موضوع را اعلام یا تأیید نکرده است. «بیشتر» همچنان می‌تواند به معنای فصل دیگری باشد، اما همچنین یک فیلم یا یک سریال فرعی. فقط این خیلی واضح است: برای «پسرها» تا پایان فاصله زیادی است.

تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست